Superonline Fiber Kullananlar Memnun mu?

• Konuyu başlatan OE06
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 801

OE06

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ankara'da yaklaşık 3 yıldır TurkNet VDSL2 internet kullanıyorum, memnunum çok nadir sorun çıkıyor ve hızlı bir şekilde uygulamadan çözüyoruz. Bugün Superonline altyapısı geldi ve kampanya sundular bana, kullanan arkadaşlar öneriyor mu Superonline fiber interneti? TurkNet şu an bana 90 download 15 upload verebiliyor, Superonline sabit olarak 200/20 garanti ediyor. İyi akşamlar.

Ankara'da yaklaşık 3 yıldır TurkNet VDSL2 internet kullanıyorum, memnunum çok nadir sorun çıkıyor ve hızlı bir şekilde uygulamadan çözüyoruz. Bugün Superonline altyapısı geldi ve kampanya sundular bana, kullanan arkadaşlar öneriyor mu Superonline fiber interneti? TurkNet şu an bana 90 download 15 upload verebiliyor, Superonline sabit olarak 200/20 garanti ediyor. İyi akşamlar.

Ben kullanıyorum çok iyi stabil alıyorum interneti 100 Mbps'li paket olmasına rağmen üstünede çıkıyor oyun indirirken falan 11mb/sn yüklüyorum.

Ben yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum. Seçeneklerinize bağlı öneririm veya önermem. Ara sıra bakım çalışmaları sebebiyle kesintiler dışında pek bir problem yaşamıyoruz. Superonline ile sorun yaşayanlar genelde router ile ilgili sorunları oluyor. Ki bence haklılar çünkü routerlarının çekim kalitesi ve işlem kapasitesi kaliteli değil. Ben kendime ekstra bir router alarak aştım bu sorunu. Onun dışında genel olarak memnunum. Ya türktelekom/türknet vdsl kullanacaktım yada superonline fiber. Ben tercihimi superonline dan yana kullandım.

Ben yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum. Seçeneklerinize bağlı öneririm veya önermem. Ara sıra bakım çalışmaları sebebiyle kesintiler dışında pek bir problem yaşamıyoruz. Superonline ile sorun yaşayanlar genelde router ile ilgili sorunları oluyor. Ki bence haklılar çünkü routerlarının çekim kalitesi ve işlem kapasitesi kaliteli değil. Ben kendime ekstra bir router alarak aştım bu sorunu. Onun dışında genel olarak memnunum. Ya türktelekom/türknet VDSL kullanacaktım ya da Superonline fiber. Ben tercihimi Superonline'dan yana kullandım.

Valorant'ta ve CS:GO'da kaç ping alıyorsun?

11-12 sene superonline fiber kullandım. Son 2-3 yıl hiç bir sorun yaşamadım. Ping değerlerim çok iyiydi. Lolde mesela 4 ping alıyordum. Onun dışında hızıda gayet güzedi ve fazla para vermiyorduk uzun süreli kullanıcı olduğumuz için. Şuan yeni kampanyalarda durum nasıl bilemem ama Türknetten her türlü daha iyidir. Şu an mecburi olarak türknet kullanıyorum ve aylık 250 tl vermemize rağmen 50 indirme 14 yükleme 6 ping alıyorum. Durum çok kötü. 1 Mbps aldığımız için müşteri hizmetlerini aradık kadınla konuşurken bir anda modeminizi tekrar başlatıyorum diyip hemen yüzümüze kapattı cevap bile veremedik. Aşırı rezalet. Bence superonline her türlü iyidir.

Hangi şehirde oturuyorsun?
İstanbul

Şimdi doğrulamak için oyun kaydına baktım 10 ping almışım mesela.
1681583560920.png

Geri
Yukarı