Superonline İç Tesisat sorunu

Devinim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bundan bir ay kadar önce evime Superonline yalın VDSL internet aldım interneti aldığımdan beri sorun çekiyorum ilk zaman sürekli iç tesisat arızası denildi bunun üzerine kutudan eve kadar ve evin bütün tesisatını yenilettim sonra interneti kullanabildim ve telefonu da. Bir ay sonra internetim gitti yine aynı terane iç arızası iç tesisat arızası başka bit şey bildikleri yok elektrikçi çağırttım tesisatımda herhangi bir sorun olmadığını söyledi bunu Superonline söylüyorum arıza kaydınızı aldık en kısa zamanda geri dönüş yapacağız tabi döndüklerinde yine aynısı söyleyecekler iç tesisat arızası bununla ilgili be yapabilirim kapattırayım dedim 345 lira fatura çıkıyor bunu ödemek istemediğimi söyledim mecburen öleceksiniz diyor müşteri hizmetleri. Ne yapacağımı şaşırdım artık yardımcı olabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı