Superonline internet hızı durduk yere 1000Mbps'ye çıktı

Taha Okan

Kilopat
Daha fazla  
Normalde kullandığım paket 35Mbps download 5 Mbps upload. Fakat dün YouTube'a 10GB'lık videoyu 2 dakikada yükleyince Speedtest yapayım dedim ve sonuç :D İşin garibi bu hızı cidden kullanabiliyorum 100GB'lık oyunu 10 dk civarında indirdim. Neden böyle bir durum oldu durduk yere hiçbir fikrim yok, Superonline'dan mail de gelmedi. Herhangi bir fikriniz var mı?
Not: Hızım eskiye döndü:')

speedtest.png

Normalde kullandığım paket 35Mbps download 5 Mbps upload. Fakat dün YouTube'a 10GB'lık videoyu 2 dakikada yükleyince Speedtest yapayım dedim ve sonuç :D İşin garibi bu hızı cidden kullanabiliyorum 100GB'lık oyunu 10 dk civarında indirdim. Neden böyle bir durum oldu durduk yere hiçbir fikrim yok, Superonline'dan mail de gelmedi. Herhangi bir fikriniz var mı?

Eki Görüntüle 1386576
Yak yak yak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1386576

Hazır bulmuşsunuz direkt kullanın oyun felan hemen indirin sonra pişman olmayın

Edit: Sonradan gördüm normale döndüğünü :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı