Superonline internet hızı

Konu farklı bir hal almaya başladı bence hiç gerek yok böyle şeylere.
Güncelleme;

1641973176817.png

Hızım hala aynı, pakete ek 24 ay taksit ile Samsung Earbuds 2 verdiler toplamda 350 TL'ye denk geldi :D.
(12 Ocak)

Son düzenleme:
Ben de superonline 1000Mbit pakete geçeli 5
317B33C2-2355-4318-AC59-E1589783877D.png
gün oldu, çok memnunum. Ama bölgemde Turknet Gigabit altyapı olsaydı, fiyattan dolayı Turknet tercih ederdim. Superonline hız testlerim bu şekilde ve hiçbir platformda sınırlama kısıtlama yok. Oyunlarda ki ping değerlerm, daha önce kullanmış olduğum Telekom FTTH ile aynı hatta bir kaç oyunda daha iyi. Yurtdışı çıkışları da çok iyi.

Ben de superonline 1000Mbit pakete geçeli 5Eki Görüntüle 1267912 gün oldu, çok memnunum. Ama bölgemde Turknet Gigabit altyapı olsaydı, fiyattan dolayı Turknet tercih ederdim. Superonline hız testlerim bu şekilde ve hiçbir platformda sınırlama kısıtlama yok. Oyunlarda ki ping değerlerm, daha önce kullanmış olduğum Telekom FTTH ile aynı hatta bir kaç oyunda daha iyi. Yurtdışı çıkışları da çok iyi.
Ne kadar ödüyorsun?

Bu sorundan nasıl kurtulabiliriz? Sabit IP'mi gerekli illa ki...
Hiç bir fikrim yok. Ama internette sabit IP alıp çözenler varmış. Sizde denemelik varsa söyleyin MH’lerine belki 1 günlüğüne falan yaparlar.
İki gün önce eve ekip geldi. Sorunumu söyledim. Adam dedi ki her gittiğim evde bu sorunu yaşıyorlar istisnasız herkes bunu söylüyor dedi (İzmir için konuşuyorum) yani böyle giderse bir kaç aya bir şeyler yaparlar artık diye tahmin ediyorum.

Hiç bir fikrim yok. Ama internette sabit IP alıp çözenler varmış. Sizde denemelik varsa söyleyin MH’lerine belki 1 günlüğüne falan yaparlar.
İki gün önce eve ekip geldi. Sorunumu söyledim. Adam dedi ki her gittiğim evde bu sorunu yaşıyorlar istisnasız herkes bunu söylüyor dedi (İzmir için konuşuyorum) yani böyle giderse bir kaç aya bir şeyler yaparlar artık diye tahmin ediyorum.
Mersinde de aynı sol fiber. Ben eve 2.TT VDSL bağlattım, bağlatırken eve gelen TT saha elemanı şöyle konuştu "Bu dediğin sorunu/şikayeti sol fiber kullanan çok fazla insanda duyuyorum ve genelde artık bize geçiş yapıyorlar"

Ki bende taahhüt bitmesini bekliyorum Sol'ü iptal edip bir daha yüzüne bakmayacağım. 8 yıldan fazla kullandım kusursuzdu ama şu son 2-3 yıl canımdan bezdirdi.

Binamızdaki sol fiber kullanıcıları da taahhütlerinin bitmesini bekliyorlar ve hatta bulunduğum mahalledeki sol fiber ftth kullanıcıları bile taahhütün bitimini bekliyorlar. Yani buradan TT altyapısına yakında acayip fazla talep oluşacak, gördüğüm kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı