Superonline internet sürekli kopuyor

bydelii

Kilopat
Daha fazla  
Bundan 3 ay önce, internetim nedensizce kopmaya başladı ve bende yetkilileri aradım. Superonline kullanıcısıyım ve köyden biraz büyük sayılabilecek kadar büyük bir beldede yaşıyorum. Haliyle superonline yetkilisi yok ve TT yetkilileri gelip baktıklarını ve düzelttiklerini söylediler. 1 gün internet hiç kopmadı ve ardından ertesi gün tekrardan kopmaya başladı.Bu sürekli tekrar etti, her seferinde aradım fakat hiçbirinde çözemediler. Apartmanın 3. katında yaşadığım için kabloları değiştirtemiyorum. İnternet gittikten sonra DSL ışığı yanıp sönüyor,fakat internet gelmiyor; ardından DSL ışığı da sönüyor ve bundan 1 dakika sonra internet geliyor. Bu böyle bazen 1 hafta hiç internet kopmuyor, bazen de 1 dakikada 5 defa kopuyor. Yetkililer sorunumu çözemedi lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arayıp hızını düşürttürmen faydalı olacaktır. Hattın verdikleri hızı kaldırmıyor olabilir bu nedenle bu tarz bi sorun yaşıyorsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı