Superonline, internete kaç kişi bağlandığını görebilir mi?

Daha fazla  
Superonline taahütnamede böyle bir madde var. FTTB Superonline kullanıyorum. Keenetic Extra Router kullanıyorum, Superonline'ın verdiği HG255S modemi kullanmıyorum. Eğer 30 kişiden fazla bağlantı olursa Superonline bunu tespit edebilir mi?

1659958251031.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
İsterse görür hocam. Bana kaç adet cihaz bağlı olduğunu söylemişlerdi ve doğruydu.

Kaç kişi bağlanıldığını görebilir mi bilmiyorum. Ama; Ben geçen ay bayağı bir indirme yaptım ama herhangi bir ceza, uyarı olmadı. Arayan bile olmadı. Ama internetimi kimseyle paylaşmıyorum. Sadece bizim evdeki cihazlar bağlanıyor. 2 Laptop, 1 masaüstü, 1 android box, 1 masaüstü, 1 tablet ve 2 telefon. Tabi bunların hepsi aynı anda bağlı değil. Hatta size geçen ayki kullanımımı atayım.
IMG-3970.jpg

Son düzenleme:
Kaç kişi bağlanıldığını görebilir mi bilmiyorum. Ama; Ben geçen ay bayağı bir indirme yaptım ama herhangi bir ceza, uyarı olmadı. Arayan bile olmadı. Ama internetimi kimseyle paylaşmıyorum. Sadece bizim evdeki cihazlar bağlanıyor. 2 Laptop, 1 masaüstü, 1 android box, 1 masaüstü, 1 tablet ve 2 telefon. Tabi bunların hepsi aynı anda bağlı değil. Hata size geçen ay ki kullanımımı atayım.Eki Görüntüle 1478440
Sizin taahhütünüz böyle olmayabilir.

Sizin taahhütünüz böyle olmayabilir.
Benim ki de aynı. 10 Gbit bağlantı aboneliği harici bütün taahhütler aynı.

Superonline taahütnamede böyle bir madde var. FTTB Superonline kullanıyorum. Keenetic Extra Router kullanıyorum, Superonline'ın verdiği HG255S modemi kullanmıyorum. Eğer 30 kişiden fazla bağlantı olursa Superonline bunu tespit edebilir mi?

Eki Görüntüle 1478404
Kota yönünden hiç korkma , vur kırbacı gitsin. Ama sadece sizin ev kullansın. Başkaları ile kesinlikle internetinizi paylaşmayın. Paylaşırsanız duman attırlar.

Geri
Yukarı