Superonline iptal süreci

Çok saçma 600 TL ne ya ne bu uzay üssü mu kuruluyor.

Biz aldığımızda 16 diye aldık sonra paket 10'a düştü sonra 8'e düştü aradık altyapınız desteklemiyor dediler altyapı sanki zamanla düşürüyor Mbps olarak.
Fiber varsa TurkNet 100 Mbps veriyor.
Fiber varsa TurkNet 100 Mbps veriyor.

Ben araştırdım türknetide 35 Mbps altapı var diyorlar bir de müşteri hizmetleri yokmuş diye biliyorum.
E devlet üzerinden iptal işlemleri kaç gün sürer onu bilen var mı?

Hangi kampanya bu.

internet.png

Bende öneririm altyapın varsa. Çok hızlı bir şeyler indire biliyorum galiba Türkiye'de Steam'de birinci diye yazıyordu panosunda. 15 dk da CS:GO iniyor Update'ler falan Valorant Update'ini 1.6 gb yapmıştım 5 dk da inmişti 160 MB 30 saniyeye indi.

Eki Görüntüle 776012

Bende öneririm altyapın varsa.

Şu anda en iyi internet sağlayıcısı Kablonet gibi duruyor müşteri hizmetleri ilgili.
Eki Görüntüle 776012

Bende öneririm altyapın varsa. Çok hızlı bir şeyler indire biliyorum galiba Türkiye'de Steam'de birinci diye yazıyordu panosunda. 15 dk da CS:GO iniyor Update'ler falan Valorant Update'ini 1.6 GB yapmıştım 5 dk da inmişti 160 MB 30 saniyeye indi.

100 Mbps saniyede 11MB indiriyor diye biliyorum bir de Valorant'ı bu internet ile 4 saatte indirdim boşuna zamanım gitti.

Bildiğim kadarıyla bu tarz aboneliklerde gününden sonra iptal edilmesi gerekiyor.
Atıyorum 5 gün sonra iptal ettiniz size 5 günlük fatura çıkar.
Ben bu şekilde biliyorum. Mobilde Turkcell taahhütümü iptal ettim ve 5 günlük fatura çıktı sadece.

Konuyu biraz hortlattım gibi Kablonet evimizde internet olduğu halde bağlatabilirsiniz dedi ve başvuru yaptıktan sonra 24 saat olmadan kuruluma geldiler 100 güldüren kampanya ile 5Mbps upload 100 Mbps download tam olarak alıyorum herkese öneririm diğerlerinden kat kat daha iyi.

Konuyu biraz hortlattım gibi Kablonet evimizde internet olduğu halde bağlatabilirsiniz dedi ve başvuru yaptıktan sonra 24 saat olmadan kuruluma geldiler 100 güldüren kampanya ile 5Mbps upload 100 Mbps download tam olarak alıyorum herkese öneririm diğerlerinden kat kat daha iyi.

Oyun indirme hızlarından mutlu olacaksın dostum senin adına sevindim

Yeni konular

Geri
Yukarı