Superonline iptal süreci

slayerwqw

Hectopat
Arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz gibi Superonline aboneliğim bitiyor. 1 hafta kaldı, bugün iptal ettirirsem ne zamana kapanır? 8Mbps 90 lira para veriyorum, yazık değil mi? Kablonet'te 100 Mbps 95 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz gibi Superonline aboneliğim bitiyor. 1 hafta kaldı, bugün iptal ettirirsem ne zamana kapanır? 8Mbps 90 lira para veriyorum, yazık değil mi? Kablonet'te 100 Mbps 95 TL.

Hocam ben Kablonet kullanıyorum. Şu an pek sıkıntı çıkmıyor ama bazen internet gidiyor. Bu biraz sinir bozabiliyor

Kabloneti öneririm altyapı var ise 100/10 vaat edilen bu ise aldığım.

32D3331E-9093-4A8E-AC2F-6EBDBBBCE8FD.png

Servislik bir sıkıntı olduğunda ise aynı gün içerisinde geldiler.

Kabus gibi bir kullanım süreci geçirdiğine eminim umarım kabus gibi bir iptal etme ile bitmez kolay kolay halledersin.

E devlet üzerinden iptal edebiliyormuşuz ama kaç günde iptal edileceği önemli ayın 19'unda bitiyor sözleşmem eğer erken bitirirsem 600 TL kurulum ücretinin parasını alacaklarmış resmen dolandırılıcık modem kurulumu 600 TL mi olur?
Hocam bende de 100 MB internet var bazenleri kablosuz a bağlanmıyoruz Wi-Fi kapatıp açıyoruz düzeliyor.

İnternette zaten Netmaster modemden uzak durun diyorlar Wi-Fi sıkıntısı çok varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı