Superonline kullananların aynı anda oyun bağlantısı kesiliyor

• Konuyu başlatan Slezy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 165

Slezy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, gün başından beri Valorant, Pro Soccer Online gibi oyunlarda bir anda Discord gitmemesine rağmen oyun içi internetim gidiyor, bir anda oyundan atıyor, ilk benimle alakalı zannettim ama arkadaşım da aynı internet firmasını kullanıyor. Aynı anda oyundan bağlantımız gidiyor. Aynı anda geri geliyoruz. Bu sorunu herkes mi yaşıyor? Çözümü varsa nedir? İnternet sağlayıcım Turkcell Superonline.

Biraz lokasyon farkı. Mesela ben Türk Telekom da çok sorun çekmiştim. Yaklaşık 4 yıl gibi kullandım. Fibere geçtiğim için iptal olacak Superonline. Sorun yaşamadım.

Merhaba, gün başından beri Valorant, Pro Soccer Online gibi oyunlarda bir anda Discord gitmemesine rağmen oyun içi internetim gidiyor, bir anda oyundan atıyor, ilk benimle alakalı zannettim ama arkadaşım da aynı internet firmasını kullanıyor. Aynı anda oyundan bağlantımız gidiyor. Aynı anda geri geliyoruz. Bu sorunu herkes mi yaşıyor? Çözümü varsa nedir? İnternet sağlayıcım Turkcell Superonline.

Hocam müşteri temsilcisini arayıp durumu izah ettiniz mi?

Superonline ile ilgili klasik olacak ama Superonline pişmanlıktır.
Google da Superonline sansür engelleme diye araştır anlarsınız. Ttnet VDSL den fibere geçtim 2 yıl olacak bu yıl sonunda tekrar ttnet VDSL e geçeceğim gerisini siz düşünün.
Memnun olan kullanıcı çok çok azdır.

Geri
Yukarı