Superonline kullananların aynı anda oyun bağlantısı kesiliyor

• Konuyu başlatan Slezy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 164

Slezy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, gün başından beri Valorant, Pro Soccer Online gibi oyunlarda bir anda Discord gitmemesine rağmen oyun içi internetim gidiyor, bir anda oyundan atıyor, ilk benimle alakalı zannettim ama arkadaşım da aynı internet firmasını kullanıyor. Aynı anda oyundan bağlantımız gidiyor. Aynı anda geri geliyoruz. Bu sorunu herkes mi yaşıyor? Çözümü varsa nedir? İnternet sağlayıcım Turkcell Superonline.

Bu tür sorunlara statik ip ve güvenli interneti kapatmak çözüm olmuyor.
Modem Router değiştirmek çözüm olmuyor. Özel keenetic Hero alıp kullandım. Verdikleri modem ZTH 3600 en iyi ürünleri bi halta yaramıyor çöp modem tek artısı Wi-Fi 5-6 teknolojisi.
Sorunun kaynağı Superonline nın kendisi. Modem ayarları modem değiştirmek vs bunlar zaman kaybı ve masraf.
Çözüm Superonline kullanmamak. :)

Bu arada müşteri hizmetleri 0 sıfır bilgi tecrübe. Sürekli aynı şeyleri söylersiniz sürekli aynı cevapları alırsınız kontrol edelim derler numaradan speedtest yapıp sorun yok diyecekler sürekli. Game plus veya statik ip satalım derler. Açılan şikayet kaydı çözülmediği halde çözüldü olarak değiştiriyorlar sürekli ve sürekli kısıtlı döngü içerisinde oluyorsun.
Bakınız:

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı