Superonline mı, Türknet mi?

Babacım inanma sen onlara zorla biraz. TürkNet ile kavga ettim. Bağlatmadan önce 35 MBit dediler bağlattım 16 geliyordu. Aradım konuştum diyor ki orası 16 destekliyor. İşte dedim başta böyle konuşmadık falan bir şekilde yükselttiler. Sen biraz zorla yani unutma internet sitelerindende hızını teyit et önce emin ol bazen oyun yapıyorlar. Bu arada Türk Net'e kayıt olacaksan sana referans kodu verebilirim hem sen bir ay ücretsiz kullan hem ben.

Kesinlikle SuperOnline'ı seç. Nedenini sorar isen TürkNet kullandığım zamanlar çok berbat bir internet ile karşı karşıyaydım. Kötü hizmeti sınırsız AKK ve taahhütsüz kullanımla cazip hale getirip müşteri çekme arayışındalar. Bir sorunun oldumu SuperOnline'a 2 dakika içerisinde bağlanabiliyorsun fakat TürkNet'te sadece makine ile yok 3'e bas yok 5'e bas bir türlü temsilciye bağlanıp derdini anlatamıyorsun. Bunlar TürkNet'i seçmemek için yeterli sebepler benim için.

Kesinlikle SuperOnline'ı seç. Nedenini sorar isen TürkNet kullandığım zamanlar çok berbat bir internet ile karşı karşıyaydım. Kötü hizmeti sınırsız AKK ve taahhütsüz kullanımla cazip hale getirip müşteri çekme arayışındalar. Bir sorunun oldumu SuperOnline'a 2 dakika içerisinde bağlanabiliyorsun fakat TürkNet'te sadece makine ile yok 3'e bas yok 5'e bas bir türlü temsilciye bağlanıp derdini anlatamıyorsun. Bunlar TürkNet'i seçmemek için yeterli sebepler benim için.
O da çok önemli tabi de 25 olan hızımı 24'e değiştirdiler taahhütüm bitince ve bu da yavaşlayınca 8'e düşüyor maalesef ve birkaç kişi kullanınca sıkıntı yaşamaya başlıyorum :(

O da çok önemli tabi de 25 olan hızımı 24'e değiştirdiler taahhütüm bitince ve bu da yavaşlayınca 8'e düşüyor maalesef ve birkaç kişi kullanınca sıkıntı yaşamaya başlıyorum :(

O zaman TürkNet'i bir deneyimle. Hizmetten memnun kalmazsan taahhüt derdi olmadığı için tekrar başka firmalar arasında seçimlerini yapabilirsin.

Türknet 'te taahhüt derdi olmaması çok güzel istediğin zaman ayrılabilirsin. 35 MBit sınırsız internet 3 kişi kullanıyoruz 850 GB falan kullanıyoruz aylık. 2 tane örnek foto yüklüyorum. Yani hız önemli bence beğenmezsen bırakırsın sorun olmaz.

sd.JPG
s.JPG

Bu arada kodu vereyim. Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! bu link. Sadece kod isterlerse büyük harflerle yazılan son kısmı ver yeter.

Benim de planım o yönde. TürkNet için bir modem masrafı olacak ama sanırım.
35 MBiti ikna edebilirsen veya varsa VDSL2 modem almayı unutma tabii

Akşam yoğun saatlerde falan bir sıkıntı yaşatıyor mu?
Hayır. Asla böyle bir problem yaşamadım. Fakat bunun bölgesel olduğunu düşünüyorum. İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde kullanım çok yaygın. Fakat benim bulunduğum mahallenin tamamında sadece 1-2 tane wireless sinyaline rastladım.
An itibariyle speedtest sonuçları:
http://www.speedtest.net/result/6971241633.png
Not: Bu tarama yapıldığında modem'e 5 adet mobil cihaz da bağlı ayrıca.

Bu da benim referans linkim:
Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Kullanan olursa sevinirim. Şuan gerçekten ihtiyacım var (öğrenciyim).

Türknet 'te taahhüt derdi olmaması çok güzel istediğin zaman ayrılabilirsin. 35 MBit sınırsız internet 3 kişi kullanıyoruz 850 GB falan kullanıyoruz aylık. 2 tane örnek foto yüklüyorum. Yani hız önemli bence beğenmezsen bırakırsın sorun olmaz.

Eki Görüntüle 276653Eki Görüntüle 276652
Bu arada kodu vereyim. Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! bu link. Sadece kod isterlerse büyük harflerle yazılan son kısmı ver yeter.

35 MBiti ikna edebilirsen veya varsa VDSL2 modem almayı unutma tabii
Hayır. Asla böyle bir problem yaşamadım. Fakat bunun bölgesel olduğunu düşünüyorum. İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde kullanım çok yaygın. Fakat benim bulunduğum mahallenin tamamında sadece 1-2 tane wireless sinyaline rastladım.
An itibariyle speedtest sonuçları:
http://www.speedtest.net/result/6971241633.png
Not: Bu tarama yapıldığında modem'e 5 adet mobil cihaz da bağlı ayrıca.

Bu da benim referans linkim:
Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Kullanan olursa sevinirim. Şuan gerçekten ihtiyacım var (öğrenciyim).

Modem olarak ne kullanıyorsunuz?

TürkNet'te yapa alt yapısı oldugu için TT'net ten daha fazla hız verebiliyolar, ben'de şuan TürkNet'ten 35 mbs hız alıyorum,fakat TürkNet'te müşteri temsilcisi olmaması büyük sıkıntı,destek kaydı açıyon,herzaman sorunu sende buluyorlar,şikayet var'a konu açıyon,yazdıgın şeyleri okumadan,ellerin 2-3 tane metin var kopyala yapıştır yapıyorlar,bu aralar Vdsl hattayken bir anda Adsl hatta dönüyo modem,modemin güç kaynagını çıkarıp taktıgımda ise tekrardan Vdsl oluyor hat bide size sormak istedigim sizin modeminizde wan ışıgı yanıyormu bende yanmıyorda,sorun ondan olabilirmi acep?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı