Superonline modem portu nasıl 1000 Mbps yapılır?

Parayı basarsan 10Gbps'e kadar yolu var Superonline'da, gerçi kişisel olarak max 1 Gbps veriyorlar sanırım. TurkNet'i hiç söylemiyorum bile.
Her neyse benim amacım başka, hem şu anda tam verim alamıyorum hem de kablosuz dosya aktarımı yaparken bilgisayardaki bu kısıtlama yüzünden hızım kısıtlanıyor açıkçası. Bu benim için çok da önemli değil ancak dediğim gibi tam verim alamıyorum.
Parayı basmayla alakası yok. Türk Telekom, Turksat ve Superonline'da taşeronluk yaptım. Fiber altyapı çalışmaları kapsamında. Superonline'da hala devam ediyorum. 100'ün üstü yok. Yani para basman bişey değiştirmiyor.
Edit: İnternetle alakalı bir durum değilmiş o yüzden bilemiyorum ama bunu da söylemeden edemeyeceğim. Bana müsaade.

Parayı basmayla alakası yok. Türk Telekom ve Superonline'da taşeronluk yaptım. Fiber altyapı çalışmaları kapsamında. Superonline'da hala devam ediyorum. 100'ün üstü yok. Yani para basman bir şey değiştirmiyor.

Kardeşim nasıl yok ya bilerek mi konuşuyorsun yoksa sallıyor musun anlamadım?
Al 200
Al 1000;
Al 10000
Fiberin bir sınırı yoktur, parayı verdikten sonra her hızı alabilirsin tabii ISS'nin de desteklemesi lazım.

Telefonum, ancak benim asıl amacım bu değil daha önceden dediğim gibi neredeyse %10 bir verim kaybım var tam verim alamıyorum, mobilde modemin yanındayken istediğimden de daha fazlasını alabiliyorum.

Altyapın karşılıyor mu bu 3 farklı paketten herhangi birisini?

Evet sabahtan beri fiber diyorum. Altyapım VDSL değil "FİBER"

İnternet le alakası yok dostlar modem ile PC arasında olan yerel bir bağlantı tipi sınırı yaşanıyor.

Çözüm önerin var mıdır? En son kasayı taşıyıp daha kaliteli bir kabloyla deneyeceğim.

Evet sabahtan beri fiber diyorum. VDSL değil "FİBER"
İyi kardeşim karşılıyorsa ne mutlu sana. Bizim yaptığımız fiber altyapılarında Superonline 100'den fazlasını vermiyor. Bölgesel olarak değişiyor demek ki. Veremiyor demiyorum bak vermiyor. Telekom da Turksat da aynı, çalıştığım bölgede. 100 mbps'ye kadar paket veriyorlar ilerisi yok.
Fiberin sınırı zaten yok, yaptığım işi bana öğretmeye çalışıyorsun ben buna itiraz etmedim ki? Superonline kaynaklı durum bu.

Konu dışı tartışıyoruz.

Geri
Yukarı