Superonline modem portu nasıl 1000 Mbps yapılır?

Çözümü buldum yanlış hatırlıyormuşum CAT 5 bağlantı tipi 100 Mbps kadar desteklerken CAT 6 kablosu ile 1000 Mbps destekliyor sana lazım olan şu anda CAT 6 kablosu olacaktır.

Çözümü buldum yanlış hatırlıyormuşum CAT 5 bağlantı tipi 100 Mbps kadar desteklerken CAT 6 kablosu ile 1000 Mbps destekliyor sana lazım olan şu anda CAT 6 kablosu olacaktır.
Kullanılan kablo CAT5E yani 1000 Mbps destekliyor. Kabloda standart sorunu yok. Ya kaliteli değil ya da aşırı uzun sinyal kaybı var.

İyi kardeşim karşılıyorsa ne mutlu sana. Bizim yaptığımız fiber altyapılarında Superonline 100'den fazlasını vermiyor. Bölgesel olarak değişiyor demek ki. Veremiyor demiyorum bak vermiyor. Telekom da Türksat da aynı, çalıştığım bölgede. 100 Mbps'ye kadar paket veriyorlar ilerisi yok.
Fiberin sınırı zaten yok, yaptığım işi bana öğretmeye çalışıyorsun ben buna itiraz etmedim ki? Superonline kaynaklı durum bu.

Konu dışı tartışıyoruz.

Amacım sana işini öğretmek falan değil, sadece yanlışını düzeltmek. Ayrıca kurduğun cümleler açıklayıcı değildi genelleme yaptığın için yanlış anladım kusura bakma.
Ya kaliteli değil ya da aşırı uzun sinyal kaybı var.

20 metre 25TL civarına almıştım zamanında, 24AVG

O ayarı otomatikte bırakın. CAT6 bir kablo ile deneyin veya 1000 Mbps aldığınız diğer kablo ile bağlanmayı deneyin.

Gece deneyeceğim.

Geri
Yukarı