Superonline nasıldır?

Mert Erik

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Şu an TTNET fiber 16 Mbps'lik bir internet kullanıyorum. Gayet de memnundum fakat taahhütütüm bittiği için yeni önerdikleri paketlerde çok pahalı olduğu için Superonline geçme kararı aldım.
Superonline iyi midir? Kullanıp memnun olanlar bana Superonline paketlerini önerebilir mi?

Ayrıca Kablonet falan daha iyi derseniz onlara da bakabilirim.

Şu an TTNET fiber 16 Mbps'lik bir internet kullanıyorum. Gayet de memnundum fakat taahhütütüm bittiği için yeni önerdikleri paketlerde çok pahalı olduğu için Superonline geçme kararı aldım.
Superonline iyi midir? Kullanıp memnun olanlar bana Superonline paketlerini önerebilir mi?

Ayrıca Kablonet falan daha iyi derseniz onlara da bakabilirim.
Hocam halihazırda fiber altyapınız varken TurkNet'e geçmenizi öneririm. Ben de taahhüt bitsin geçeceğim. TurkNet'ten aldığın hız tamamen altyapına bağlı. 100/8 paketi satın alabilirsin. (85₺)

3 seneden fazla bir zamandır 100Mbit fiber kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntısı çıkmadı çok şükür.
Fiyatı ne kadar?
Hocam halihazırda fiber altyapınız varken TurkNet'e geçmenizi öneririm. Ben de taahhüt bitsin geçeceğim. TurkNet'ten aldığın hız tamamen altyapına bağlı. 100/8 paketi satın alabilirsin.
Fiber35 diye bir kampanya var önerir misin?
Alt yapımım ya kötüyse bunu nerden anlayabilirim

Geri
Yukarı