Superonline nasıldır?

Ben Steam'de GTA V indirirken 118 MB/s ile 13 dakikada indirdim.
Nasıl 50 60 MB/s geçmiyormuş? Doğru sunucuyu seçmek önemli.

Şöyle şimdi durumu birazcık daha anlatayım. Siz normalde düşük internet hızıyla indirme yaparken bir anda çok yüksek hızlara çıktığınızda bunu bir saldırı olarak algılayabiliyor sistem. Hal böyle olunca tam indirme hızını alamayabiliyorsunuz. Fakat bu durum birkaç ay içerisinde düzelebiliyor. Forumda birazcık daha araştırırsanız hızı 1000MBPS olduğu halde bu hızları alamayan birçok kişi var.

Şöyle şimdi durumu birazcık daha anlatayım. Siz normalde düşük internet hızıyla indirme yaparken bir anda çok yüksek hızlara çıktığınızda bunu bir saldırı olarak algılayabiliyor sistem. Hal böyle olunca tam indirme hızını alamayabiliyorsunuz. Fakat bu durum birkaç ay içerisinde düzelebiliyor. Forumda birazcık daha araştırırsanız hızı 1000MBPS olduğu halde bu hızları alamayan birçok kişi var.
Alakası yok. Kendilerine en uygun, kendileri için en hızlı sunucuyu bulup, o sunucu üzerinden indirecekler. Bende de ilk başta indirme hızı düşüktü, daha sonra neredeyse bütün sunucuları denedim ve en hızlı olan, 1000 Mbps'ye en yakın indirme hızı veren Newyork sunucusu oldu. İndirmeleri bu sunucuyu seçerek indiriyorum ve sonuç GTA V indirmesiyle ortada zaten. Biraz araştırmanız gerekiyor. Oradan buradan duyduklarınızla gelip, önyargılı bir şekilde bilgi vermeyin.

Alakası yok. Kendilerine en uygun, kendileri için en hızlı sunucuyu bulup, o sunucu üzerinden indirecekler. Bende de ilk başta indirme hızı düşüktü, daha sonra neredeyse bütün sunucuları denedim ve en hızlı olanı, 1000 Mbps'ye en yakın indirme hızını vereni New York sunucusu oldu. İndirmeleri bu sunucuyu seçerek indiriyorum ve sonuç GTA V indirmesiyle ortada zaten. Biraz araştırmanız gerekiyor. Oradan buradan duyduklarınızla gelip, ön yargılı bir şekilde bilgi vermeyin.

Doğru söylüyorsunuz ben bu şekilde de olabildiğini bilmiyordum. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Doğru söylüyorsunuz ben bu şeklilde de olabildiğini bilmiyordu. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
Estağfirullah, ben kötü amaçla yada rencide etmek için söylemedim. Yaş, statü ne olursa olsun herkesin herkesten öğreneceği şeyler var tabiki. Sizin söyledikleriniz için çoğu kullanıcı yönünden doğruluk payı, doğru yönleri var. Çünkü her ne kadar tarifeler aynı olsa da herkes aynı kalitede hizmet almıyor.

Merhaba, yaklaşık 1 ay önce satın aldım bende TTNET tarafı 50Mbps veriyor idi. Superonline broşürünü görerek ilgili numarayı aradım ve 1000MBPS paket satın aldım. İnternet hızım kimi zaman 600Mbps'lere düşsede ortalama olarak 800-900Mbps internet hızı almaktayım. TV+ paketini de yanında alarak 2 yıl taahhüt yaptırabilirsin. Çok daha artacak gibi fiyatlar. Diğer türlü 1 yıllık taahhüt oluyor bilgilerine.
Cevabın için teşekkürler dediğiniz çok mantıklı duruyor düşüneceğim.

Güncelleme 1gbps paketi bağlattım, 30 dakikada gelip kurdular hız değerleri şu şekilde ;

1660992559438.png

Son düzenleme:
Herkese merhaba, arkadaşlar, şu anda TTNET 100 Mbps tarifesini kullanıyorum ve sözleşme süremin bitmesine 1 ay kaldı. Altyapı sorguladığım da port olmadığı için herhangi bir bilgi verilmiyor fakat 2 ay önce binamıza Turkcell fiber çekildi kutu var girişte bana da gelmişlerdi 1-2 ay sonra geçeceğimi belirtmiştim şimdi tekrar aradılar geçmeyi düşünüyorum. Daha önce Superonline fiber kullanan var mı? Gelen arkadaş 1000 Mbps alırsın dedi 250 TL'ye. Ben 200 Mbps almayı düşünüyorum ilk 6 ay 99 TL sonraki aylar 189 TL diyor sizce nasıl fiyat?

4G kullanıyorum. SonOyuncu'da 0ms ve çoğu oyunda vb. 4G ise almalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı