Superonline Nperf dalgalı hız

Superonline 200 Mbps paketini kullanıyorum. Mobil cihazdan kablosuz ile yaptığım test şu şekilde:

Eki Görüntüle 1261327Eki Görüntüle 1261328
İnanılmaz Jitter'in var. Oyun deneyimin kötü etkilenebilir.
@Takeshi Kovacs
1641330495566.png

Bu da benim grafik.

Ben de paket kaybı var geforce now da ve ping 60ms internet 35/5 fiber sol.

TT HiperNet VDSL'de 22ms ve paket kaybım olmuyor.

Kablolu hız değerim bu:

Eki Görüntüle 1261353
Eki Görüntüle 1261350

Yardımı olacaksa GeForce Now değerleri:
Eki Görüntüle 1261354
Ah be kardeşim ne vardı şu İstanbul'a yakın bir şehirde olaydım 😀 Gerçi Ankarada da açıldı Geforce Now ama paket kaybım oluyor anlam veremiyorum arkadaş, yalnız değilim ama donanimhaber forumunda profesyonel bir gamerın yazısını okudum adam resmen benim yaşadıklarımı yaşıyor.

Hocam bende sayfalar yüklenmiyor öylece takılı kalıyor, WhatsApp mesajları geç gidiyor v.b..

Ah be kardeşim ne vardı şu İstanbul'a yakın bir şehirde olaydım 😀 Gerçi Ankarada da açıldı Geforce Now ama paket kaybım oluyor anlam veremiyorum arkadaş, yalnız değilim ama donanimhaber forumunda profesyonel bir gamerın yazısını okudum adam resmen benim yaşadıklarımı yaşıyor.

Hocam bende sayfalar yüklenmiyor öylece takılı kalıyor, WhatsApp mesajları geç gidiyor v.b..
Bu mesajın geç gitmesi ve sayfaların yüklenmemesi sadece mobilde başıma geliyor. Onu da uygulamadan çıkıp hemen tekrar girince çözüyorum. Mobilde tarayıcıda herhangi bir sayfa yüklenmeme sorunu yaşamadım. Bazen YouTube uygulamasina girince yüklenmeme sorunu oluyor, o da çıkıp tekrar girince düzeliyor.

Geri
Yukarı