Superonline-Samsung TV-IPTV kanala bağlanmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birebir aynı sorunu yaşıyorum. YouTube'da 8K yayın izliyorum. IP TV kanallar geliyor ama yayında problem var. Aynı modemden telefon IP TV açıyor. Telefondan hotspot yapınca televizyon sorunsuz IP TV açıyor. Dün Xiaomi repeater aldım. Repeater üzerinden bazen yayınlar açılıyor bazen açılmıyor. Repeatere telefonu bağlayıp hotspot yapınca mükemmel çalışıyor:) kafayı yersin. Superonline aradım kısıtlama veya sınırlama yok diyor. Samsung TV'lerde bağlantı ile alakalı sorun var kanımca.

Durumunuz çok basit ama bir o kadar da karmaşık. CGN havuzunda kaldığınız için tüm kısıtlısınız! Canlı stream sitelerinden yayın açamak isteseniz 2kilobyte ile gelir farzı misal aynı anda gidip microsofttan windows cd dosyası indirin 100 mbit ile gelir!

Bir ara yaygın vardı anımsatayım torrenti engelliyorlardı şimdi mantık iptv de!

Durumunuz çok basit ama bir o kadar da karmaşık. CGN havuzunda kaldığınız için tüm kısıtlısınız! Canlı stream sitelerinden yayın açamak isteseniz 2kilobyte ile gelir farzı misal aynı anda gidip microsofttan windows cd dosyası indirin 100 mbit ile gelir!

Bir ara yaygın vardı anımsatayım torrenti engelliyorlardı şimdi mantık iptv de!
Evet CGN havuzu sebebiyle IP kameralarda da sorun yaşayabiliyoruz UPD ya da TCP stream datalarını kesiyorlar. Torrent seed yapısında da baya bir zamanında çekmiştik. Şimdi genel sorun yaşatıyorlar hepmize. Internet demek özgürlük demek kısıtlayacaksanız kişinin iletişim haklarını özgürlüğünü kısıtlıyorsunuz demektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı