Superonline taahhütsüz paketlere geçilir mi?

Daha fazla  
Dostlar TT fiber altyapısı üzerinden TurkNet kullanıyordum ama 250TL olmuş. Ben de Superonline fibere geçeyim diyorum. Yeni taahhütsüz paket yapmışlar 100 Mbps 179 TL / 500 Mbps 239 TL / 1000 Mbps 189TL olmuş. Ben de 500 Mbps'ye geçeyim diyorum ama taahhüsüz olduğu için hemen zam olur mu bilemiyorum. Çünkü Turkcell halihazırda 500 Mbps hıza 12 ay taahhütlü 350TL istiyor. Çünkü taahhütsüz olduğu için istedikleri zaman zam yapabilirler. 250TL kurulum ve aktivasyon ücreti olduğu için bir sonraki ay kapattırmak istesem bile zararım çok olacak. O yüzden kararsız kaldım. TT altyapısı kullanan Millenicom veya Comnet'e mi geçsem yoksa?

1674249367174.png

Bu uygulama müşteri çekmek için yapılmış yaz ortası gibi zam yapacaklarını düşünüyorum o zamana kadar 5 taksit yaptırsanız aktivasyon kurulum ücretini zaten TurkNet'le aynı fiyata gelecek gibi.

Faturaya aktivasyon bedelini taksitlendirseniz 5'e bölüp bütün paketlere 50'şer TL biniyor o zamana kadar kesinlikle zam geleceğini düşünüyorum ama belli olmaz ekonomiye bağlı seçim sonrasına kadar zam olmaz benim düşüncem.

Yani dediğiniz gibi. En azından 6 ay aynı fiyattan kullansam çok iyi ama işte grantisi yok. Ben en iyisi arıyım Turkcell'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı