Superonline teamspeak 3 düşme sorunu

• Konuyu başlatan offline
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 20B
O

Ziyaretçi
Merhaba , superonline huawei hg253 modem kullanıyorum fakat teamspeak 3 den sürekli düşüyorum 5 dakikada bir connecting lost diye düşüyorum çok sinir bozucu bir hal olmaya başladı 5 dakikada bir düşüyorum. Sadece ts 3 den değil minecraft serverlerinden ve bazı uygulamalarından da düşüyorum. Aslından bundan önce huawei hg253s kullanıyordum hiçbir düşme yaşamıyordum fakat elektirikle alakalı bi sorun oldu ve arızalandı yerine huawei hg253 getirdiler sorunlar başladı nasıl çözeceğimi bilmiyorum nasıl halledebilirim bu sorunu ?

Teamspeak 3 den düşüyorum desem anlamazlar bizim sorunumuz yok derler sonuçta internet var diycekler sorun neyden kaynaklı acaba ?

"İnternetimde çoklu oyuncu modunda ve benzeri internet tabanlı programlarda sıkıntı var. 5 dakikada bir internette sıkıntı oluyor, sürekli internet yüzünden yaptığım işten keyif anlamıyorum" diyebilirsin.

Size tavsiyem başka bir ts sunucusunda deneyin eğer bağlantı kopmazsa bulunduğunuz sunucuda biri size saldırıyor olabilir, şahsen başıma geldi ordan biliyorum

Aynı sorunu yaşayan başkalarıda varmış sorun modem kaynaklı, firmware güncellemeyi deneyebilir veya başka bir modemle deneyebilirsin. Benzer sorun bir arkadaşımda vardı yeni bir modem aldıktan sonra düzeldi.

Cihazın yazılımını güncellemek denebilir kısaca internette bolca bilgi bulabilirsiniz firmware güncelleme hakkında, bu videodaki adımlarıda deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Sorunun teamspeak portuyla alakalı olabilir.Huawei modemlerde genelde teamspeak için gereken portlar ekli değildir.Modemine uygun methodla internet port ekleme rehberi bul.Gereken portları modemine manuel olarak ekle.Problem çözülmezse Superonline ı arayıp ''VOIP'' tabanlı programlarda iletişim problemi yaşıyorum diyebilirsin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı