Superonline teamspeak 3 düşme sorunu

• Konuyu başlatan offline
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 20B
Videoda yapılanları sonunda yapabildim fakat bi şey değişmedi 10 dakikada bir connecting lost diyor sürekli ts 3 de olmak zorunda olduğunuzu düşünürseniz çok sinir bozucu bişey bilen arkadaşlar lütfen yazsınlar

Müşteri hizmetlerini aradım ts 3 ve başka programlarda sorun yaşadığımı söyledim önceki modemim de değil son gelen modemde sorun olduğunu söyledim ama ısrarla internet veya modeminizde bir sorun yok diyorlar kaç saat anlattım sadece o program değil oyunların çok oyunculu modlarında da sorun var dedim anlatamadım tek söyledikleri hattınızda sorun yok diyorlar bu sorunu nasıl çözücem ?

Sinirli mi konuştunuz yoksa sakince mi ? Sakin konuştuysanız bir de sinirli konuşun, gerektiği yerde bağıran, çağırın, olmadı modemi servise göndermeyi deneyin.

Gayet sakin bir şekilde konuştum fakat bir şeyi 10 kez tekrarlıyorlar ve ben öyle değil herkezde var diyorum yok onlar haklıymış gibi konuşuyorlar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı