Superonline Twitch ve kick yayın izlerken donuyor

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar internetim iyi ve donma yaşıyorum Türk Telekom'dan geçtim ve Türk Telekom 100 Mbps'di bu 200 anlamadığım bir şekilde drop yiyorum izlerken neden? Nasıl çözebilirim telefonda da aynı sorun devam etmekte.

1710526281846.png

?

Superonline ıle bende de Twitter ve dedıgınız gıbı Twitch'te sorun var 500 Mbps ile. Superonline kaynaklıdır, üşenmesem kendı adıma arayacagım da gecıstrımek ıcın cevap vereceklerını bılmek ınsanı sogutuyor.

Superonline ıle bende de Twitter ve dedıgınız gıbı Twitch'te sorun var 500 Mbps ile. Superonline kaynaklıdır, üşenmesem kendı adıma arayacagım da gecıstrımek ıcın cevap vereceklerını bılmek ınsanı sogutuyor.
ben bunu nasıl çözebilirim ya allah kahrestin nereden geçtim çıldıracağım

aradım geçiştirdiler ya bir şey de çözülmedi ekip gönderirim sizden kaynaklı ise para alırlar yoksa ücret ödemezsiniz dedi.

Bende izliyorum yayınları drop yemeden. İnternet 80 Mbps bu arada.

Beni geçiştirmeden hallediyorlar hatta tadilattan sonra süpürgelikler takılırken internet kablosu delinmişti adamlar en alt kattan yeni kablo çektiler. Önceden de dedim Superonline ile sorun yaşamayan tek benim bu forumda.

Bende izliyorum yayınları drop yemeden. İnternet 80 Mbps bu arada.

Beni geçiştirmeden hallediyorlar hatta tadilattan sonra süpürgelikler takılırken internet kablosu delinmişti adamlar en alt kattan yeni kablo çektiler. Önceden de dedim Superonline ile sorun yaşamayan tek benim bu forumda.
işin garip tarafı her şey normal twitch kick te sorun başlıyor ytden yayın izlediğim de problem olmuyor ne yapmalıyım?

Merhaba aynı sorun bende de mevcut İstanbul Esenyurt bölgesinde. Bu sorunu daha öncede yaşadım ilk seferinde 3 hafta sürdü 2.de 1 hafta. Servis falan çağırmakla uğraşmayın boşa para harcarsınız benim gibi. Arayıp ne kadar ter döktüm zamanında düzeltilemedi sonra kendi kendine düzeldi. Avrupa sunucularına bağlantı problemi yaşıyordum Lost ark ve New world gibi oyunlarda yüksek ping ve yine twitch gibi platformlarda pingliydim. Modem üzerinde de her şeyi denedim yine düzelmedi en sonunda kendi kendine düzeliyor. Beklemekten başka bir şey yapamayız ama siz yine de arayıp görüşün uzaktan modem ayarlarıyla oynadıklarında kısa sürelide olsa bir düzelme yaşamıştım.

cmd açıp tracert www.twitch.tv yazarak pinginize bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var kardeşim. Hatalarını kabul etmiyorlar. Boşuna direnme. Adamlar bana 2.4 GHz 5GHz, kablolu mu bağlanıyorsun falan filan diye soruyor. Sallamıyorum artık. İzleyemeyince kapatıyorum direkt.

Geri
Yukarı