Superonline Upload Hızı Arttı

FlexiDesign

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG B550-A | Ryzen 7 3800x | Gigabayte Vision RTX 3070 | Gskill TridentZ Neo 3600mhz 32GB | Aorus 500gb m2 SSD | Samsung EVO 970 1TB m2 SSD | Asus ROG LC360 Aio | FSP Aurum 1200W | Phanteks P500A White
Meslek
Game 2D Artist
Merhaba arkadaşlar, fiber internet kullanıyorum normalde 4, 5 upload hızım var. Az önce başka arkadaşım da test yaptı ve upload hızının yükseldiğini gördü.
Ben de inanmayarak test yaptım ve gördüm ki 20 Mbps upload hızım olmuş. Peki bu gerçek mi? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Ek Açıklama 2020-04-09 004055.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka özür dilerim sorunun cevabını bilmiyorum ama modemini kapat aç çünkü IP adresin gözüküyor senin değilse de arkadaşına söyle çünkü başka biri (yabancı) sizin IP adresinizden adresinizi görebilir

Turkcell Superonline bunu müşterilerine olumlu deneyim için yaptı. Bir sorun yok. Umarım diğer İSS'ler de böyle bir şey yaparlar.
Fiber kullanıcıları için yaptı sadece benim bildiğim, VDSL altyapı o trafiği kaldıramaz çünkü.
Fiber kullanıcıları için yaptı sadece benim bildiğim, VDSL altyapı o trafiği kaldıramaz çünkü.
Üstelik TT birkaç hafta önce oyunculara özel upload hızı olan paketler yapacağını açıklamıştı. 50/10 internete 150TL isterler şimdi...

Kanka özür dilerim sorunun cevabını bilmiyorum ama modemini kapat aç çünkü IP adresin gözüküyor senin değilse de arkadaşına söyle çünkü başka biri (yabancı) sizin IP adresinizden adresinizi görebilir

Adresimi görüp ne yapabilir diye düşündüm, bunun ile uğraşan muhtemelen ergendir nitekim ona da sokağa çıkma yasağı var. 😆

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı