Superonline vs Kablonet

Alsanda fazla bir şey bekleme altyapına bağlı çünkü, ben 200 kullanmadım fakat arkadaşım almıştı 100 veriyordu en fazla altyapı desteklemiyordu çünkü.
Türksat altyapısı olması yeterli ekstra bir altyapı olmasına gerek yok diye biliyorum. Fiber gibi değil. Ayrıca 25, Mbps aldıysan 4.99 mu 7.99 mu ne 1 günlük Nitro paketi alabilirsin. Ayda 5 defa.
Eğer TurkNet'in kendi alt yapısıysa mümkün. TurkNet kendi alt yapısında mümkün olan en yüksek Upload'ı veriyor. Hele bir de fiberse down veya up fark etmeksizin alt yapının verdiği en yüksek değeri alıyorsunuz.
90 Mbps Upload'ı TurkNet'in kendi altyapısı dahi veriyorsa en iyisi.

Doğru, aynı fiyat olmasının sebebi 100Mbps'lik internetin yükleme hızının 20Mbps olması. Eğer 200Mbps indirme 20Mbps yükleme istiyorsanız onun fiyatı da 180TL.
Superonline 50Mbps/5Mbps ve TV+ paketini kullanıyorum, yurtiçi/yurtdışı ping sorunu yaşamadım. 50Mbps hızı her saat alabiliyorum.

Altyapısı Superonline'nin bu hafta yapıldı büyük ihtimalle destekler ben daha çok oyun oynayan bazen video yükleyen birisiyim upload 10 olup 200 MB mi alayım 20 olupda 100 mü alayım.

Kablonet hakkında bilgi sahibi değilim, Superonline önermiyorum. Tamamen rezillik, başka bir şey değil. Paramla rezil oluyorum.

Altyapısı Superonline'nin bu hafta yapıldı büyük ihtimalle destekler ben daha çok oyun oynayan bazen video yükleyen birisiyim upload 10 olup 200 MB mi alayım 20 olupda 100 mü alayım.
Parayı veren sensin hangisi işine geliyorsa.
Kablonet hakkında bilgi sahibi değilim, Superonline önermiyorum. Tamamen rezillik, başka bir şey değil. Paramla rezil oluyorum.
Hiç bilmediğin o kadar belli ki sana katılmıyorum bu konuda.

Hiç bilmediğin o kadar belli ki sana katılmıyorum bu konuda.
Dostum 40 kez konu açtım forumda, paket kaybı sorunum var, indirme hızım sürekli düşüyor. Alt yapı var binamızda, 2 yıllık müşterileriyim hala kullanıyorum, modeminizi resetleyin geçer diyorlar, rezillik üstüne rezillik. Size yalan borcum yok, gidebilirsiniz.

Evet var ama fiyatları gerçekten akıl kârı değil.
Türk Telekom ve Superonline'in sadece internet sattığı fiyata hem internet hem de full paket TV yayını veriyorlar. Şimdi bu aynı şey mi?

Ek olarak, önceki mesajımda "kullanmıyorum" yazmışım, telefon klavyesinin azizliği. Doğrusu "kullanıyorum" olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı