Superonline Yavaşlık Problemi

Resournz

Hectopat
Daha fazla  
Son geçtiğimiz 2 gündür internette problem yaşıyorum. ADSL olarak 1.3Mb/s indirirken bir anda 0.5,0.1 olup duraksamalar ile tekrardan ani bir şekilde 1.3'e dönüyor ve bu bir döngü halinde gibi. Wi-Fi olarak laptobumda kullanırken kablolu internet olan bir bilgisayarda da denemeler yaptım. Onda da hız 0.5,0.4 düşüp geri dönüşler hali aynı devam ediyor. Hal buyken de hiçbir şey yapılmıyor. Sizde de yaşayan var mı bu problem?

Superonline kullanıyorum aynı sorun bende de var şu anda. Steam üzerinden bir indirme yapıyorum 3.0MB/s oluyor sonra birden 80KB/s oluyor, 0KB/s'ye düşüyor bir süre sonra tekrar eski haline dönüyor. Anlamadım.

Bilgisayara 2 3 kez format attım. Sinir ola ola tam da bu yüzden. Fakat anlaşılan sağlayıcıda problem müşteri temsilcileri ile görüşmek gerek anladığım kadarıyla..
Superonline kullanıyorum aynı sorun bende de var şu anda. Steam üzerinden bir indirme yapıyorum 3.0MB/s oluyor sonra birden 80KB/s oluyor, 0KB/s'ye düşüyor bir süre sonra tekrar eski haline dönüyor. Anlamadım.
Bizzat aynısını yaşıyorum bizzat.
Ve buna ek olarak pingler de çok yüksek.

1 hafta önce sadece kablosuz bağlantıda bu problemi yaşadım. Müşteri hizmetlerini arayıp düzelttirdim ama 5-10 dakika sonra yine aynı problem devam etti. 6. aramadan sonra sorunum çözüldü. Galiba Superonline'ın da suyu ısınmaya başlıyor 🤔

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı