Superonline'a geçtikten sonra hız düşüşü

Murat başar

Decapat
Daha fazla  
İnternet hızım düşük seviyede. Test yaptığım zaman download değeri 30 çıkıyor. Ama 50 megabit alıyorum normalde. Superonline geçtim hızım düştü. Modem bilgilerini de ekliyorum sizde var mı bir sıkıntı?

Dosya Ekleri

• 111.pdf
    119,8 KB · Görüntüleme: 37
Son 1 aydır Superonline rezalet seviyede. Eskiden Twitter'dan yardımcı olurlardı, artık o da yok.

İnternet hızım düşük seviyede. Test yaptığım zaman download değeri 30 çıkıyor. Ama 50 megabit alıyorum normalde. Superonline geçtim hızım düştü. Modem bilgilerini de ekliyorum sizde var mı bir sıkıntı?

Kablolu mu kablosuz mu bağlantı yapıyorsunuz ayrıca kablosuz ise adaptör ile mi anakartda dahili Wi-Fi alıcısı var mı?

Destek talebi açtınız mı peki.

İki kere açtım. Zaten 2 gün oluyor Superonline geçeli. Netspeed kullanıyordum onda 55 MB hız alıyordum daha oncesınde ttner kullandım onda da aynı şekilde aldım. Dışarıdan binaya gelen hatta sıkıntı yok dediler. Bina içinden modeme giden kabloya baktırın biz bakmıyoruz dediler.

Destek talebi açtınız mı peki.

İki gün önce sıkıntı yaşamadığım kabloda şimdi nasıl sıkıntı var diyorlar anlamış değilim. İptal ettirmek için aradım 250 TL kurulum ve aktivasyon ücreti çıkarttılar.

İki kere açtım. Zaten 2 gün oluyor Superonline geçeli. Netspeed kullanıyordum onda 55 MB hız alıyordum daha oncesınde ttner kullandım onda da aynı şekilde aldım. Dışarıdan binaya gelen hatta sıkıntı yok dediler. Bina içinden modeme giden kabloya baktırın biz bakmıyoruz dediler.

İki gün önce sıkıntı yaşamadığım kabloda şimdi nasıl sıkıntı var diyorlar anlamış değilim. İptal ettirmek için aradım 250 TL kurulum ve aktivasyon ücreti çıkarttılar.

250 TL bina içi tesisatı kontrol etmek için gönderecekleri ücretli ekip olabilir mi hocam iptal işleminde taahhüt yoksa sadece modemi veya modem ücretini alıyorlar.

250 TL bina içi tesisatı kontrol etmek için gönderecekleri ücretli ekip olabilir mi hocam iptal işleminde taahhüt yoksa sadece modemi veya modem ücretini alıyoe

Elektrikçi çağırın ya da biz 250 TL karşılığında bakarız dediler. Ayrıca 2 günlük bir kullanımda iptal ettirmek istediğimde de 250 TL modem ve kurum ücreti istediler. Tahüdüm yok bu arada

Elektrikçi çağırın ya da biz 250 TL karşılığında bakarız dediler. Ayrıca 2 günlük bir kullanımda iptal ettirmek istediğimde de 250 TL modem ve kurum ücreti istediler. Tahüdüm yok bu arada.

İptal işleminde ücret almıyorlar hocam sizi kararınızdan döndürmeye çalışmışlar.

Geri
Yukarı