Superonline'dan Türk Telekom'a geçişte internet hızı düştü

Windrunner

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, biz 1 ay önce Superonline'dan Türk Telekom'a 16/1 Mbit'lik internet paketine geçtik. İlk geçtiğimizde hiçbir sıkıntı yoktu paketteki downloadı alabiliyorduk. Modem arayüzünde de hat değerlerimde 16'yi görmüştüm. Fakat bugün internet hızımda aşırı bir yavaşlama olduğunu fark ettim, bu yüzden modem arayüzünde ayarları kurcalarken modem değerlerimin değiştiğini fark ettim. İndirme yaparken Max 1.2MB/sn gördüm, yani şu anki değeri karşılıyor. Fakat sormak istediğim şu; modem değerleri böyle kendi kendisine değişebiliyor mu yoksa kasten sınırlıyor olabilirler mi? Çünkü bazen böyle şeyler yaptıklarını biliyoruz.

Dosya Ekleri

• capture-20210412-164817.png
    capture-20210412-164817.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 38
Modemi kapatıp açın yada adsl bağlantısını sıfırlayın. Değerler normalde değişim gösterir ama bu kadar gösterir mi bilmiyorum. Eğer olmazsa Türk Telekom'u arayıp çözebilirsiniz.

Modemi kapatıp açın yada adsl bağlantısını sıfırlayın. Değerler normalde değişim gösterir ama bu kadar gösterir mi bilmiyorum. Eğer olmazsa Türk Telekom'u arayıp çözebilirsin
Dediklerinizi yaptım fakat bir gelişme olmadı. Bir iki gün daha gözlemleyip ona göre arayacağım galiba müşteri hizmetlerini.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı