Superonline'den TurkNet'e geçmek

• Konuyu başlatan 0x91
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 344

0x91

Hectopat
Daha fazla  
1000 Mbps'lik pakete geçmek istiyorum ama adresimi sorguladığımda GigaFiber olmadığı gözüküyor. Bundan 5 6 ay öncesinde Turkcell Superonline birkaç haftalığına internetimi 1000 Mbps'ye yükseltmişti ve internetim 800 Mbps'lerde dolaşıyordu. TurkNet'e geçsem bu değerleri alabilir miyim?

1000 Mbps'lik pakete geçmek istiyorum ama adresimi sorguladığımda GigaFiber olmadığı gözüküyor. Bundan 5 6 ay öncesinde Turkcell Superonline birkaç haftalığına internetimi 1000 Mbps'ye yükseltmişti ve internetim 800 Mbps'lerde dolaşıyordu. TurkNet'e geçsem bu değerleri alabilir miyim?

Superonline fiber ile almişsınızdır o hızı veya TT altyapısı ile TurkNet biraz şey bir firma olduğu için TT altyapısı ile 1000 verilebiliyorken vermemekle inat ediyor sadece kendi altyapısıyla veriyor.

Attan inip eşeğe binmek olur diye düşünüyorum. Ben TurkNet'ten verim alamadığım için Superonline'ye geçtim. Arada çok nadir uzun süre modem açık kalırsa değerlerde düşme oluyor onu da arayıp güncelleme istediğimde 1 dakika içerisinde çözüyorum.

Attan inip eşeğe binmek olur diye düşünüyorum. Ben TurkNet'ten verim alamadığım için Superonline'ye geçtim. Arada çok nadir uzun süre modem açık kalırsa değerlerde düşme oluyor onu da arayıp güncelleme istediğimde 1 dakika içerisinde çözüyorum.
30 mbps'ye 220 TL veriyorum.

Hangi paket? Ben Superonline'da 100mbps ve TV+ paketine 150₺ ödüyorum.
Hocam siz hangi paketi kullanıyorsunuz biz 170₺ ye 25 mbps TV+ aldık üstüne modem eski olduğu için artık 15 üstü vermiyor inatla da değiştirmiyorlar.

Bilmiyorum 4 5 sene önceki paketi kullanıyorum hala. Paket nasıl değiştirebilirim?

Superonline web sitesi üzerinden halledebilirsin.

Hocam siz hangi paketi kullanıyorsunuz biz 170₺ ye 25 Mbps TV+ aldık üstüne modem eski olduğu için artık 15 üstü vermiyor inatla da değiştirmiyorlar.

Paket ismini hatırlamıyorum akşam bakabilirim. Ben de 25Mbps ve TV+ kullanıyordum 120₺ gibi bir ücreti vardı. Hızımı 100Mbps yapıp, TV+ paketini de bir kademe yükseltince 150₺ gibi bir ücrete çıktı. Eski müşteriyim bu arada, şu an kullandığım paket yanlış hatırlamıyorsam yeni müşterilere 300₺ falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı