Superonline'i arayınca ping ile ilgili ne yapabilirler?

Player7

Yoctopat
Oyunlarda Ping'in internet hızıyla alakası var mı? Modemimizde bir sorun olduğunu da düşünmüyorum. Superonline arasam ne yapabilirler ki bu konuda, bilen var mı?
Ayrıca Superonline bırak diyecek olan hiç yazmasın zaten, burada fiber olarak sadece Superonline altyapısı var. Superonline bırakıp Millenicom falan mı geçeceğim bir de, ya da geçtim diyelim Millenicom'a o zaman her şey dört dörtlük mü olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece tavsiye verebilirler. Wi-Fi ile bağlanıyorsanız kablolu bağlanın falan diyecekler ki bunu derlerse gayet de haklılar. Wi-Fi ile tam performans alamazsınız.

Bir de "Modeminizde ayar yaptık yeniden başlatıyoruz" derlerse inanma. Dümdüz yeniden başlatacaklar 😁

Oyunlarda Ping'in internet hızıyla alakası var mı? Modemimizde bir sorun olduğunu da düşünmüyorum. Superonline arasam ne yapabilirler ki bu konuda, bilen var mı?
Ayrıca Superonline bırak diyecek olan hiç yazmasın zaten, burada fiber olarak sadece Superonline altyapısı var. Superonline bırakıp Millenicom falan mı geçeceğim bir de, ya da geçtim diyelim Millenicom'a o zaman her şey dört dörtlük mü olacak?

Hocam sorununuzun ping olduğunu söylerseniz kıllarını bile kıpırdatmıyorlar en iyi internetim yavaş deyin.

Sadece tavsiye verebilirler. Wi-Fi ile bağlanıyorsanız kablolu bağlanın falan diyecekler ki bunu derlerse gayet de haklılar. Wi-Fi ile tam performans alamazsınız.

Bir de "Modeminizde ayar yaptık yeniden başlatıyoruz" derlerse inanma. Dümdüz yeniden başlatacaklar 😁
Hocam bilmiyorum belki haklısınızdır ama bir kere internet yavaşladığında modeme reset attım düzelmedi, abim ile Superonline'yi aradık ve düzelttiler.

Vallaha hız yavaşlığı dışında her problemi internet hızını kısarak stabilleştirmeyi deneyerek çözmeye çalışıyorlar. Ping sıkıntısının sebebi onlar değil ya modeminizden kaynaklıdır ya BİNANIZIN altyapısından ya da kablosuz bağlanıyorsanız ondan. Sağlayıcıdan kaynaklı olma ihtimali %1'den az.

Ayrıca TurkNet'den Millenicom'a geçtim ben memnunum TurkNet de sürekli altyapı problemleri çıkıyordu hiçbir şey yapmıyorlardı (gerçi Millenicom da bir şey yapmıyor ama en azından internetim zırt pırt gidip yavaşlamıyor )

Superonline'ın pingleri rezalet. Çıkışları kötü. Millenicom geçseniz pek bir şey değişeceğini sanmıyorum. En iyi ping Turk Telekom altyapıda. Sırf bu yüzden 2 internet kullanıyorum. Superonline download için, Telekom VDSL altyapı üzerinden Netspeed ile de oyun için kullanım sağlıyorum. Netspeed VDSL ile Superonline Fiber arasında CS'de özellikle 20 ping oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı