Superposition Benchmark Testi Sonuçlarınız

Etrafta sürekli CPU'yu test eden Cinebench konusu görüyordum ve GPU'yu test eden Unigine Superposition test sonuçlarının atıldığı bir konuyu da kendim oluşturmak istedim. 🙂
(Bu testin arkaplan müziği çok hoş bu arada. 😍)

Benim GIGABYTE çift fanlı GTX 1050 Ti (4GB) ve "1080P Extreme" ayarları ile yaptığım testteki sonuçlar bu şekilde(Daha çok ekran kartı çok iyi olanlar yapsın diye düşündüm extreme olanı.);

1591824732136.png

Benim gibi testte 10FPS almak istemeyip testin tadını çıkarmak isteyenler için "1080P Medium" testi;

1591825071652.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Motionless IN White Şimdi tekrar bir test yapacağım ancak ekran kartı sürücüsü öneriniz var mı?
20.7.2 ile mutluyum, sorun yaşar mısınız garanti veremem ama gördüğüm kadarıyla sorun yok. Son güncellemeyi de deneyeceğim, bakalım sorun yaşayacak mıyım.

Etrafta sürekli CPU'yu test eden Cinebench konusu görüyordum ve GPU'yu test eden Unigine Superposition test sonuçlarının atıldığı bir konuyu da kendim oluşturmak istedim. 🙂
(Bu testin arkaplan müziği çok hoş bu arada. 😍)

Benim GIGABYTE çift fanlı GTX 1050 Ti (4GB) ve "1080P Extreme" ayarları ile yaptığım testteki sonuçlar bu şekilde(Daha çok ekran kartı çok iyi olanlar yapsın diye düşündüm extreme olanı.);

Eki Görüntüle 588242

Benim gibi testte 10FPS almak istemeyip testin tadını çıkarmak isteyenler için "1080P Medium" testi;

Eki Görüntüle 588246
Hocam selam bende ikinci el bir GTX 1050 Tİ alacağım test sonucu 1080P Extreme olarak 1303 çıktı seninki ile aynı neredeyse önerirmisin

Yeni konular

Geri
Yukarı