Supplement kullanımı için tavsiyeler

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Yakın zamanda spor salonuna gideceğim yaşım 14.
1.Ne tür supplement önerirsiniz?
2.BCAA ve protein tozu farkı nedir?
3.Marka önerisi yapar mısınız? Proteinocean'ı çok tavsiye etmiyorlar aklımda HIQ var kullanan varsa iyi mi kötü mü diye söyleyebilir mi?
4.Kreatin yaşıma göre uygun değil değil mi?

Yakın zamanda spor salonuna gideceğim yaşım 14.
1.ne tür supplement önerirsiniz?
2.BCAA ve protein tozu farkı nedir?
3.marka önerisi yapar mısınız? Proteinocean'ı çok tavsiye etmiyorlar aklımda HIQ var kullanan varsa iyi mi kötü mü diye söyleyebilir mi?
4.kreatin yaşıma göre uygun değil değil mi?

Daha spora bile başlamamışsın ve yaşın çok küçük. En az 8 aydan sonra suplement kullanımına başlamak daha doğru olur. Ayrıca kreatin genetiğinde varsa saçını döker.

Evde 6 7 aydır spor yapıyorum zaten Full body.

Ev ile salon sporu bir olmaz. Bende evde spor yapıyordum 12 GB dumbell press yapınca kendimi güçlü zannediyordum sonra bir salona gittim gerçekleri gördüm. Şu anda 70'i zorluyorum ancak hala kendimi güçsüz hissediyorum. Boyun ve kilon nedir?

160 boy 60 kilo.

Kilon boyuna göre iyi. Salona git hocana söyle hocan sana program hazırlasın ancak özellikle belirt evde fullbody yaptım diye. Daha yaşın erken 15-16 civarına geldi mi bakarsın bu supplement işlerine şimdiden böbrek ve karaciğerini yormaya değmez. Ayrıca supplementlerın mucize bir etkisi olacağını düşünme. İşin kilit noktası hala antrenman.

Geri
Yukarı