Supplement önerisi

Hocam plastik kapta olan gainer da aşırı ucuz bir hile hurda vardır sağlık için ucuza kaçılmaz.

Hocam ambalaj da geliyor proteinkapida Pro touch nutrition aynı ama bence bunlar alt marka denemesini yapıyor diye düşünüyorum tabii bu benim şahsi düşüncem bir kanıta veya belgeye dayalı demiyorum kullanım esnasında çözeriz yaşarsak.

Hocam ambalaj da geliyor proteinkapida Pro touch nutrition aynı ama bence bunlar alt marka denemesini yapıyor diye düşünüyorum tabii bu benim şahsi düşüncem bir kanıta veya belgeye dayalı demiyorum kullanım esnasında çözeriz yaşarsak.

Dediğiniz gibi olabilir hocam ya da markanın daha ekonomik serisini deniyorlar.

İyi hocam yiyin ekmeğin arasına katın daha da bol karbonhidratlı kalorili bir öğün yaparsınız.

NESFIT® ÇİKOLATALI TAM TAHIL VE PİRİNÇ GEVREĞİ | Nestlé Cereals sabahları şundan 50 gram yesem içindeki şeker bozar mı hocam? Gainer içinde de şeker var ama laktoz olduğundan sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ama bunu bilemedim.

Fazla bir şekeri yok hocam şahsen yenir ama isterseniz yulafta yiyebilirsiniz sabahları.

Hocam üstüne ince öğütülmüş yulafı da koysam şöyle 300 kalorilik kahvaltı iyi olur.

Fazla bir şekeri yok hocam şahsen yenir ama isterseniz yulafta yiyebilirsiniz sabahları.
ya da hem sade nesfit hem bunu alıp 50 gram karıştırsam ikisinden de o da olabilir

Hocam üstüne ince öğütülmüş yulafı da koysam şöyle 300 kalorilik kahvaltı iyi olur.

ya da hem sade nesfit hem bunu alıp 50 gram karıştırsam ikisinden de o da olabilir
Öyle daha da güzel olur hocam ama ince öğütülmüş almayın bence normaline göre daha pahalı yiyebiliyorsanız normal alın.

@burke35 hocam güncelleme bazlı dediğin gibi alınmaz etkisini göremedim ekstra karaciğer yan etkisi oldu büyük ihtimalle şimdi suplementlerin kendi markasını deniyecegim

Geri
Yukarı