Supplement önerisi

361229

Hectopat
Arkadaşlar selam. Fitness yapıyorum fakat şu ana kadar hiç supplement kullanmadım. Creatin kullanmak isterdim fakat tüm sülale kel bizim. Protein ihtiyacımı Allah'a şükür şu an karşılıyorum. BCAA almayı düşündüm fakat 30 servis BCAA 500 TL. Öğrenciyim haftalık 100 alıyorum zaten o da hep bende kalmıyor. 600 TL civarı bir şey önerirseniz kullanabilirim. Kilo almaya çalışıyorum çok fazla yiyorum. Gainer alacaktım fakat maalesef ailem destek vermedi o konuda. 5kg 600TL iken istiyordum 3 ay önce falan. Şu an 1100 TL. Kütle koyma işlemini hızlandırmak istiyorum çünkü boyum uzun olduğu için biceps, calf falan küçük duruyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Hayırlı akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba Supplementler.com da Roonie Colleman BCAA indirimde uygun şu an alabilirsiniz 200 TL 30 Servis. Bunların yanında Balık yağı ve ZMA tavsiye ederim.

BCAA almanıza gerek yok, zaten protein ihtiyacınızı karşılıyorsunuz. Yeteri kadar BCAA alıyorsunuz proteinlerden.

Onun dışında kreatin dışında kullanacak bir şeyiniz yok gibi duruyor. Omega, Demir, Magnezyum gibi vitaminler kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı