Supplement önerisi

sabaholmadan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Uzun süreler fitness, powerlifting gibi sporlarla meşgul oldum. Son 6 aydır depresyon nedeniyle aşırı derecede kilo aldım, şu son 1 aydır inanılmaz bir disiplinle ilerliyorum beslenme ve spor açısından. Supplement ya da vitamin takviyeleri ile de desteklemek istiyorum. Protein tozu, sitrülin malat ve magnezyum sipariş verdim. Önerebileceğiniz supplement var mı?

Senin protein firmaları hakkındaki araştırmalarına denk geliyorum bazen. Mysupplement hakkında bir fikrin var mı? Bigjoy'un alt firması sanırım 1-2 tık daha ucuza satıyorlar.
Evet. Kendileri Big Joy'un alt markası ve aynı ürünleri satıyorlar. Kendim sormuştum ve aynı ürünler olduğunu söylediler.

Evet. Kendileri big Joy'un alt markası ve aynı ürünleri satıyorlar. Kendim sormuştum ve aynı ürünler olduğunu söylediler.

İkisinin standart wheyini kıyasladım da çok minimal farklar var amino asit profilleri açısından. 250 TL civarı bir fark var. Hardline harici kreatinsiz ve aromasız alternatif sunan bir seçenek olmadığı için ben Hardline'dan devam edeceğim: S

İkisinin standart wheyini kıyasladım da çok minimal farklar var amino asit profilleri açısından. 250 TL civarı bir fark var. Hardline harici kreatinsiz ve aromasız alternatif sunan bir seçenek olmadığı için ben Hardline'dan devam edeceğim:
Aromasız içimi zor olabilir. Sonuç olarak bu peynir altı suyudur. Aroma candır.

Yeni konular

Geri
Yukarı