Supplementler nasıl?

Ryionme

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 2 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Supplement olarak sadece creatine kullanıyorum. Birkaç gün önce güray hoca Instagram'da hikaye paylaştı ve hikayesinde sürekli dile getirilen supplementlerden farklı şeyler önerdi. Ben de biraz araştırdım ve cidden faydalı buldum, her ay almayı düşünüyorum. Bu supplementleri aranızda kullanan varsa görüşlerini paylaşabilir mi? Supplementleri aşağıya yüklüyorum.

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    72,1 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
İhtiyaç duymuyorum ama bunları kullanırsam faydalı olur diye düşündüm. Söylediğim gibi Güray Aydın hikayesinde paylaştığı için.

Genel olarak enerji artışı ve bağışıklık sisteminde güçlenme. O kadar. Başka bi beklentim yok zaten beslenmem çok iyi sayılabilecek düzeyde.

İhtiyaç duymuyorum ama bunları kullanırsam faydalı olur diye düşündüm. Söylediğim gibi güray aydın hikayesinde paylaştığı için.

Para kod için :D bunları alsanız yeterlidir hocam
Bunları alın geçin hocam.

Merhaba yaklaşık 2 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Supplement olarak sadece creatine kullanıyorum. Birkaç gün önce güray hoca Instagram'da hikaye paylaştı ve hikayesinde sürekli dile getirilen supplementlerden farklı şeyler önerdi. Ben de biraz araştırdım ve cidden faydalı buldum, her ay almayı düşünüyorum. Bu supplementleri aranızda kullanan varsa görüşlerini paylaşabilir mi? Supplementleri aşağıya yüklüyorum.

Zaten bu ürünleri incelemedim boş diye de kür kullanan insanların karaciğer sağlığı içinmiş boş verin hocam.

Para kod için :D bunları alsanız yeterlidir hocam
Bunları alın geçin hocam.

Zaten bu ürünleri incelemedim boş diye de kür kullanan insanların karaciğer sağlığı içinmiş boş verin hocam.
Anladım teşekkür ederim. Attıklarınızı kullanıyorum zaten.

Geri
Yukarı