"Suriyeli" demek suç mu?

Ses kaydı aldım dedi o kadar, ses kaydı aldığını söylediğine dair bir kaydı bende yok, onda varmıdır bilmiyorum.

Hocam aldıktan sonra mı söyledi? alırken söylemesi lazım. Arkadaş istediğini yapsın hocam parası çok gidecektir ve bulunmanız zor oyundan izin alacaklar sizi bulacaklar gerekli şeyler sağlanacak imkansıza yakın hocam.

İçin son derece rahat olsun, hiçbir şey olmaz.
Küfür bile etsen, zor yani. Evde birisine ettim ses açıktı dersin. Savunması kolay şeyler bunlar. İsim vererek, nick vererek küfür etme yeterli :D
Aslında hiç küfür etmeyin, mutele geç.

Oyundan sizi bulmaları neredeyse imkansız geçen PUBG oynarken benim ismin Galatasaray içeren bir nick başladı bozuk aksanlı takımdn birisi küfür etmeye dedim sen nediyorsun p. C başladı bu sefer Türkiye'yi bilmem ne yapayım neredesin adres ver urfadayım gel diyor ana bacı girdi hemen bir tanıdık avukata sordum devletimize milletimize küfür var ne yazık ki hiçbir şey yapamayız kanıtlar delil yerine geçmez dedi oyunda kayıtlar uzun süreli tutulmaz senin aldığın ses veya video delil sayılmaz hatta dava bile açılmaz dedi bende bana sataşana aynen anladığı dilden cevap veriyorum yapacak bir şey bırakmadılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı