Suriyeli sığınmacıdan Türk gençlerine akıl almaz sözler

Kara köpek seni, seçim beklememiz çok yanlış arkadaşlar mevcut iktidara süre tanımamız çok yanlış onlar iktidarda durdukça daha fazla mülteci gelecek ve daha çok oy alacaklar tabii 2023 seçiminde yine bunlar olursa iktidar halkın 2028'i bekleyeceğini düşünmüyorum (bir zahmet artık)

Kara köpek seni, seçim beklememiz çok yanlış arkadaşlar mevcut iktidara süre tanımamız çok yanlış onlar iktidarda durdukça daha fazla mülteci gelecek ve daha çok oy alacaklar tabii 2023 seçiminde yine bunlar olursa iktidar halkın 2028'i bekleyeceğini düşünmüyorum (bir zahmet artık)

2028 iyimser olmuş. 2073'e kadar yolu var bunun.

Siz sınav sorularını da böyle okuduysanız girememeniz normal.

Hâlâ anlamadan, bilmeden konuşup duruyorsun. Tercih listemde Boğaziçi yoktu bile, bu kadar heyecan yapma :D Yazım kurallarını bir gün öğrenirsen eğer sen benim yerime Boğaziçi'ne girersin. TYT'deki dil bilgisi sorularını boş bırakman gerekecek ama olsun sen dene yine de :D

"Boğaziçi, ODTÜ gibi okullara." dedim.

Evet, Türkiye'de bildiğin iki tane iyi üniversite var onları söyleyip duruyorsun ikide bir, başka iyi üniversite yok sanıyorsun sanırım. Devam et bu şekilde :D

Normalde daha fazla uzatmazdım bu tartışmayı ama eğlendiriyorsun beni, o yüzden tartışmayı bitirmek istemiyorum hemen :D

Hâlâ anlamadan, bilmeden konuşup duruyorsun. Tercih listemde Boğaziçi yoktu bile, bu kadar heyecan yapma :D yazım kurallarını bir gün öğrenirsen eğer sen benim yerime Boğaziçi'ne girersin. TYT'deki dil bilgisi sorularını boş bırakman gerekecek ama olsun sen dene yine de :D

Evet, Türkiye'de bildiğin iki tane iyi üniversite var onları söyleyip duruyorsun ikide bir, başka iyi üniversite yok sanıyorsun sanırım. Devam et bu şekilde :D

Normalde daha fazla uzatmazdım bu tartışmayı ama eğlendiriyorsun beni, o yüzden tartışmayı bitirmek istemiyorum hemen :D

Evet efendim, bildiğim iki tane üniversite var. Sizin zekanızla bunu anlamanız beni şaşırtmadı açıkçası. Sizin kadar donanımlı birinden biraz daha derin analizler beklerdim. Madem sizin okuduğunuz okul puanınız yettiği halde boun veya ODTÜ yazmayacak kadar iyi, lütfen ismini paylaşın da benim gibi bir cahilin cahilliğinden biraz eksiltin. Lütfen bu tartışmayı bitimeyin, çünkü sizinle tartıştıkça dil bilgisinden Full yapma ihtimalim artıyor. Düşününce bile içim kıpır kıpır oluyor. Sizin gibi donanımlı bir insanla tartışabilmek benim için bir lütuf. Mat var mı sizde sayın hocam?

Cümleyi okuduğum an istemsizce içimden sağlam bir küfür ettim. Sessiz İstila 3'teki AK-47 detayına çok muhalif olmuştum koca ırka terörist damgası vuruluyor diye eski sosyal mesajlarında hala duruyor. Ama var ya hümanizm falan boş bunlar zerre bir şey hak etmiyor. Adamlar yüzünden hümanist bir insanken ırkçı oldum böyle keskin bir fikir geçişi olamaz ya hepsini yok etme imkanımız olsa keşke

Yeni konular

Geri
Yukarı