Suriyeliler yağmaya başladı!

Gerekirse evet. Askerin görevi ülkenin iç ve dış güvenliğini sağlamaktır ve dünyanın her yerinde bu böyledir şu anda Türkiye yasasında öyle yazmaması (a. Davutoğlu sağ olsun)olmadığı anlamına gelmiyor. Ayrıca TsK'den PKK'lı terörist vurma haberi gelince mutlu olmuyor musun? Yoksa sana göre onlar yurt arayan masumlar mı?
Neden mutlu olayım ? Ölüm haberiyle mutlu olmak da apayrı bir seviye. Ayrıca cevap verecek zekâyo kendinizde bulamayınca neden PKK terör örgütünü kullanıyorsunuz? Konuyla alakası yok ama illa oraya getireceksiniz çünkü sizin beslenme şekliniz bu. Kanla besleniyorsunuz. Onun dışında başka yeteneğiniz yok.

Kardeş siz bağnaz insanlarsınız. Kaostan ve kandan besleniyorsunuz. Ne yapacaksınız bütün dünyanın gözü önünde mülteci mi öldüreceksiniz? Bu nasıl bir vahşet sevdası inanamıyorum inanamıyorum. Bu fikirlerinizi sosyal medyalarda da paylaşıyorsunuz o yüzden Erdoğan kazanıyor. Demek ki insanlar aç kalmayı fakir kalmayı ölmeye tercih ediyor doğal olarak. Senin kafadan biri Erdoğan karşısına çıkarsa ben de oyumu Erdoğan'a vereceğim.

muhalefetin senin oyuna ihtiycı yok zaten klasik troll.

Neden mutlu olayım? Ölüm haberiyle mutlu olmak da apayrı bir seviye. Ayrıca cevap verecek zekâyo kendinizde bulamayınca neden PKK terör örgütünü kullanıyorsunuz? Konuyla alakası yok ama illa oraya getireceksiniz çünkü sizin beslenme şekliniz bu. Kanla besleniyorsunuz. Onun dışında başka yeteneğiniz yok.

Var, trolleri ifşalıyoruz forumda ki 🤠

Neden mutlu olayım? Ölüm haberiyle mutlu olmak da apayrı bir seviye. Ayrıca cevap verecek zekâyo kendinizde bulamayınca neden PKK terör örgütünü kullanıyorsunuz? Konuyla alakası yok ama illa oraya getireceksiniz çünkü sizin beslenme şekliniz bu. Kanla besleniyorsunuz. Onun dışında başka yeteneğiniz yok.

Basit bir örnek verdim size ve dedimki"tskdan PKK vurma haberi gelince mutlu olmuyor musunuz ya da onlar size göre yurt arayan masumlar mı" siz bu hümanist olmanızı sorgulatacak soruyu yanıtlamak yerine bana zekasız dediniz. Sizi tebrik ediyorum sosyalde engellediğim ilk üyesiniz.

Reisini savunmaya geldiğini zaten biliyorum, savunacak bişey de bulamıyorsun, ancak böyle hakaret etmeyi bilirsiniz, çünkü güce tapıyorsunuz. İsteyen istediğine oyunu verir, ancak doğru söyleyen birisine çatarsan, cevabını alırsın. Hepsi gidecekler savunanlar da dahil, gerekirse zorla, burası tatil köyü değil.
Değilim ama hiç oy kullanmadım 33 yaşındayım böyle giderse Erdoğan'a vermeyi düşünüyorum. Bir ırkçı zihniyet daha kaldıramaz bu ülke.
ne mültecisinden bahsediyorsun dostum yağmacı bunlar hala gelmiş kaos cart curt saçma sapan konuşuyorsun.
Ben de onu anlatmaya çalışıyorum. Toplanmışlar Suriyeli vuralım diyorlar. Herkes çalıyor ama illa ülkeyi kaosa sürükleyecekler ya Suriyeli vuralım diyorlar. Bunlar basit konular değil, zamanla yayılır ülkeyi mahveder. Uzun vadeli düşünmeniz gerek. Kimsenin taraftarı değilim, ben ülkemin bütünlüğünü savunuyorum sadece.

ne mültecisinden bahsediyorsun dostum yağmacı bunlar hala gelmiş kaos cart curt saçma sapan konuşuyorsun.
99 yılında sığınmacı ve kaçaklar yokken TSK ya vur emri verilmişti, hırsızın milliyeti olur mu ?
Zaten bu deprem deki can ve mal kayıpları da hırsızların yüzünden olmadı mı ? Demirden, çimentodan, işçilikten çalan hırsız müteahhitler, 5li çete, imar affından yapılan işlem ne idi ? 9 milyon kişi ve konut yararlandı, her evden 3 bin-5bin lira hatta daha fazla para aldılar, bu paralar ne oldu ?

Asıl yağma bunlardır ama bunların dertleri reislerine toz konmasın, Allahtan çok ona tapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı