Suriyelilerin karıştığı olaylar tam liste!

@Makunouchi, içende bulunmadığımdan idda etmem doğru olamz, yani içinde olan, yaşayan sizsiniz.
Ama onlara bir de şöyle bakmak gerek; adam olsalar ülkelerini savaş ortasında bırakıp kaçmazlardı herhalde. Yaşlı, eli ayağı tutmayanlara sözüm yok tabi.
Vallahi hocam en iyisi tüm insanlığımla söyleyebilirim 6 7 tane seri üretim gibi çocuklar peşlerinde, Başını sokacağı bi vatanı kalmamış ama kimene havasında bir toplum güney doğuyu esir almış.

Siz bakmayın şehrinizde 2 tane suriyeliye rastlayıp yazık diye geçtiğinize, esnaflarımız kan ağlıyor. Ha bu arada nedendir bilmem ben daha yaşlı eli ayağı tutmayan görmedim acaba o taraftamı kaldılar yoksa topluma karışmıyorlar mı bilemem ama genel olarak bakarsak bana göre %85'i felakettir geri kalanıda savaştan önce gelen göçmenlerdir kültürümüze alışmıştır.

Yanılmıyırsam Gaziantep Türkiye'de olaylara en az ev sahipliği yapan ilerimizin başında geliyordu :rolleyes: Görünen o ki, artık Antebin hamamları Suruyelilerin oldu :D
:D Antebin nüfusu halt yemiş bunların yanında hamam bahçe gitse ne yazar :)

Eğer böyle yapacaklarsa ülkemizden gitmeliler.
Daha ne yapmalarını beklersin ki. Ve gitme konusuna bakarsak eğer Sayın Cumhurbaşkanımız kimliği olan her suriyeli başına dışarı ülkelerden para alıyor. Bir nevi diğer ülkeler gözünden bakarsak Türkiye devleti aç müslüman ordusunu avrupaya salmakla tehdit ediyor bu sayede para alıyor gibi yorumlar dönüyor.

Suriyeli mevzusu çok abartılmaya başladı.

Ya, ne demeszin... Daha da beteri olan Afgan mevzusu var bir de. Kendi Facebook sayfalarında o kıt akıllarınca diş bileniyorlar bize.

Suriyelileri, Afganları ve müslüman olan ülkelerden gelen hiçbir mülteciyi tasvip etmiyorum. Çünkü laik olan ülkemizi daha da Orta Doğu zihniyetine çekiyorlar. Ülkenin kalitesini düşürüyorlar. Bizim özgür kadınlarımıza sarkıp kendi kadınlarını çöp torbasından hallice kıyafetlerde dolaştırıyorlar.

Bu Orta Doğu çöplüğünde laik olan tek ülke biziz. Diğerleri pislik ve bataklık içinde. El birliğiyle ülkeyi onlara beznetmeye çalışıyorlar.

Hocam Gazianep değil Gaziantep.
Bence ülkenin gelişmesine biraz engel oluyorlar. Kovmak gibi olmasın ama Suriye'de savaş bittiği an ülkelerine dönmeleri iyi olur.

Savaş bittiğinde ortada bir Suriye kalmayacak. Kağıt üzerinde oranın fişini çoktan çektiler. Sırada da biz varız.

Geri
Yukarı