Garip olaylar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

301230

Decipat
Yer
???
Dün sabah 9'dan beri evde yoktum, 18 Temmuz'dan beri de kendi isteğimle banlıyım. Eve saat 23 gibi geldim, bilgisayarı açtığım gibi bildirim yağmuruna tutuldum, nereden gelmiş diye baktım, Technopat Sosyal. "Ne oluyor lan?" Dedim ve foruma girdim, bir baktım Dio Brando diye bir hesap kendisini ben gibi gösterip, moderatörlere cezamın 10 Ağustos'a indirilmesini talep etmiş, 10 Ağustos'a inmesini beklerken de benim yerime mesajlar yazmış.

Yazdığı ilk mesaj bu. Bunu yazan Dio kadar şeytani birisi olmalı ki moderatörleri kandırmış. İnsanlar bunu yazanın ben olduğumu sanmış.

Screenshot from 2020-07-27 15-01-31.png

Mesela @Negan Smith diğer arkadaşın ben olduğunu sanmış. Hayır, o ben değilim.

TLoU 2 ile uzaktan yakından alakam yok, bazen konulara uğruyorum ama TLoU 2 konularına yazmayı pek sevmiyorum. Bu 2. Dio Brando cezanın 10 Ağustos'a inmesini beklerken TLoU 2 hakkında bir konuya da mesajlar yazmış, konu ile alakasız olacak şekilde @Finisterre'a bunları demiş:
Screenshot from 2020-07-27 15-03-37.png

@Finisterre'da doğal olarak buna kırılmış.
Screenshot from 2020-07-27 15-06-39.png

@Finisterre kırıldıysan özür dilerim ama onu yazan ben değilim, cidden şeytani düşünceleri olan ve milleti birbirine düşürmeyi seven birisi olmalı.

Tabii benim gibi gözüken arkadaş erişim sağlayamacak galiba. Çünkü dün @Shimada Sensei ile olayı çözdük. Cidden çok teşekkür ediyorum sana, nasıl bu yaptığın iyiliğe karşılık gösterebilirim?

@Onur Altuğ Sever dün gece, "Niye bir insan kitleleleri aynı olmayan bir forumda takılır?" demişsin. Amacım DA forumda takılmak değildi. @317678'nun akıbetini ona sormaktı. Yoksa amacım 1 ay boyunca kafa dağıtmak idi, tabii o da bugün son buldu.

Lütfen konuyu onaylayın.

Diğer hesabın ayrı bir kişiye ait olduğuna ya da kötüye kullanıldığına dair bir kanıt yok. Çifte hesap, birçok veriyle destekleniyor üstelik.
Fakat ben en son dün 13:00 sularında mobil veri ile 2 dakika gibi bir süre ile anasayfada dolaşmıştım. O zamandan beri forumda takılmıyordum.

İki hesap da aynı kişiye ait. Bunun gerisini getirmek istemiyorum. Birçok açıdan aynı kişiye ait olduğunu tespit ettik, ki defalarca baktık farklı bir kişi mi girmiş ya da hata mı olmuş diye. Ne bir hata ne de farklı bir kişi var.
Nasıl olabiliyor bu yahu? Bunları yazan ben değilim. IP adreslerine mesajın altından bakılıyor idi sanırsam, o IP adresleri bile tutuyor mu yahu?

Cinler hesabını ele geçirmiş olmasın? Bu arada konuyu hala anlamadım ve anlamaya çalışıyorum. Çift hesap mı açtın anlayamadım da?

Cinler hesabını ele geçirmiş olmasın? Bu arada konuyu hala anlamadım ve anlamaya çalışıyorum. Çift hesap mı açtın anlayamadım da?
Çift hesap açmadım. Nasıl oluyor ve aynı kişiler oluyoruz anlamış değilim. Eve hırsız girip bilgisayarı açıp hesap açsa tamam diyeceğim de mantıksız.

Nasıl olabiliyor bu yahu? Bunları yazan ben değilim. IP adreslerine mesajın altından bakılıyor idi sanırsam, o ıp adresleri bile tutuyor mu yahu?

Dur ben doğru mu anladım? 1 aydır forumda sen yoksun. Ama senin yerine bir başkası girip mesajlar atmış.

Çift hesap açmadım. Nasıl oluyor ve aynı kişiler oluyoruz anlamış değilim. Eve hırsız girip bilgisayarı açıp hesap açsa tamam diyeceğim de mantıksız.
Kim gerçek Dio Brando hocam sensin değil mi? Bu adam bu konuyu şu an nasıl okuyor hem? Benim konuyu anlamaya zekam yetmedi size kolay gelsin vallahi.
IMG_20200727_153225.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı