Suriyelilerin karıştığı olaylar tam liste!

Oy kullanamıyorlar diye biliyorum :)
Büyük bir çoğunluğunun geçici kimlik numarası adı altında Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası aldığını biliyorum, iş böyle olunca neden oy kullanmasınlar ki ? Sonuçta bu şekilde değerlendirdiğimizde adamlar ülkemizin vatandaşı durumunda görünüyorlar ve böylece oy kullanmamaları için hiçbir sebep yok.

Durun geçen olayı anlatıyım. Benim babam'ın bir mobilya atolyesi var sanayide. Tabi suriyeliler yüzünden türk çalışan kalmadı. İşleri de beş para etmez suriyelilerin. Herneyse şimdi en üst kata suriyelilee gene yarım yamalak çalışırken bir de sigara içiyor ATOLYEDE bu söndürmedi sigarayı ve atolyenin içine atı kimse fark etmedi gece bir baktık atolye yanıyor. Hıyar parayıda ödemedi tabi. Babam başka işçi bulamadığı içinde onu kovamadı. İşzizliğin en büyük nedenleri de bu gerizekalılar. 5dk bakmasan işi bırakırlar. Tanıyan biri olarak söylüyorum. Suriyeli = Tembel ve beyinsiz bir korkak.

NOT: Aralırnda belki bir kaç akıllı vardır ama geneli böyle.

Savunduğum yok. Elbette bazı Suriyeliler, ÖSO adı altında savaşıyor fakat kadın ve 13 yaş altı çocukları tabi ki de cepheye gönderemeyiz. Bende suriyelilerin ülkemde bizden fazla hak almasını kızıyorum.
Nene Hatun, 14 ve 15 yaşında ki lise çağında ki gençler o zaman niçin bu memleketi korumaya çalıştı ?

Nene Hatun, 14 ve 15 yaşında ki lise çağında ki gençler o zaman niçin bu memleketi korumaya çalıştı ?
Bu bizim ırkımızın özelliği. Kurtuluş savaşında bizi galip kılan TÜRK ırkının vatan ve iman sevgisidir. Araplarda bu olay farklı sadece iman sevgisi ( ki ondan da şüpheliyim ) vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı