Survivor Saçmalığı

Yaman04

Hectopat
Yer
İstanbul
Survivor izlemiyorum ve son zamanlarda yaptıkları kurguları gözümüze soktukları yetmiyormuş gibi bir yenisi daha eklendi. Adada aşk! Ne büyük skandal değil mi (!) İzleyenler nasıl izliyor bilmiyorum. Twitter'daki hayranlarını saymıyorum bile. Siz ne düşünüyorsunuz?

screenshot-www.youtube.com-2020.07.01-13_33_43.png

screenshot-www.youtube.com-2020.07.01-13_32_53.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk sezonlar izlerdim de, zamanla daha fazla izlenme almak için saçma sapan şeyler yaptılar. Ara sıra bakıyorum kanalları değiştirirken de, anlamıyorum nasıl bu kadar çok izleniyorlar. 🤔

Survivor izlemiyorum ve son zamanlarda yaptıkları kurguları gözümüze soktukları yetmiyormuş gibi bir yenisi daha eklendi. Adada aşk! Ne büyük skandal değil mi (!) İzleyenler nasıl izliyor bilmiyorum. Twitter'daki hayranlarını saymıyorum bile. Siz ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 605094

Eki Görüntüle 605095

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam boşverin bunları, senaryo yazarları nasıl insanlarsa artık. Tahta parçası gibi adam kos koca güçlü adama fark atıyor. Boşverin izleyen izlesin. Özellikle Nisa'yı ağlatarak senaryo gerçekmiş gibi göstermeye çalışıyorlar. İşinize bakın.

Eki Görüntüle 605094

Eki Görüntüle 605095

Hocam kim 2-3 gün aç ve susuz olarak yaşayabilir? :D

Arkadaslar inanin bende sizin gibi dusunuyordum ama İnternet kapaninca inanin TV'de survivordan iyisini olmadigini kesfedeceksiniz. 2 3 gun internetinizi kapattirin bakalim survivor izliyor musunuz izlemiyor musunuz? :D (survivor kaliteli flan demiyorum ama ilginc bir sekilde sariyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı