Survivor Saçmalığı

Survivor izlemiyorum ve son zamanlarda yaptıkları kurguları gözümüze soktukları yetmiyormuş gibi bir yenisi daha eklendi. Adada aşk! Ne büyük skandal değil mi (!) İzleyenler nasıl izliyor bilmiyorum. Twitter'daki hayranlarını saymıyorum bile. Siz ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 605094

Eki Görüntüle 605095

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir aralar iyiydi ama şimdi kurgu yapıyorlar.

Survivor izlemiyorum ve son zamanlarda yaptıkları kurguları gözümüze soktukları yetmiyormuş gibi bir yenisi daha eklendi. Adada aşk! Ne büyük skandal değil mi (!) İzleyenler nasıl izliyor bilmiyorum. Twitter'daki hayranlarını saymıyorum bile. Siz ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 605094

Eki Görüntüle 605095

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha 1 kere bile Survivor açıp izlemişliğim yok. Bana göre kurgudan başka bir şey değil. Haftalardır tıraş olamıyorum diyen adamın uzun ama düzgün uzayan sakalları var. 😅 Alayı yapmacık.

Öyleleri de var elbette. Ama malum güruh kadar değil.

Yapılan en büyük yanlışlardan biri "her dinde aptal insanlar vardır" diyerek ateizmi diğer dinlerle bir tutmak. Ateizm bir din değildir. Ateistlerin çevre veya aile tarafından istismar edilebilecek bir inanışları yoktur. Aptal birinin dinci bir çevrede büyüyüp yobaz olması ile ateist bir ailede büyüyüp radikal düşüncelerden temiz bir şekilde büyümesi arasındaki fark, dinin insanı yobazlığa sürükleyen doğrudan bir faktör olması.

Türk televizyonunda saçmalık olmayan bir şey var mı ki.
İsteyen izler istemeyen izlemez. Dünyanın birçok yerinde bu tarz programlar mevcut. Realty show adı üstünde. Kafanı buna yorup konu açmanda enterasan. Zaman kaybı olan bir program hakkında konuşuyorsun.

Sizde haklısınız ne diyeyim.

Yapılan en büyük yanlışlardan biri "her dinde aptal insanlar vardır" diyerek ateizmi diğer dinlerle bir tutmak. Ateizm bir din değildir. Ateistlerin çevre veya aile tarafından istismar edilebilecek bir inanışları yoktur. Aptal birinin dinci bir çevrede büyüyüp yobaz olması ile ateist bir ailede büyüyüp radikal düşüncelerden temiz bir şekilde büyümesi arasındaki fark, dinin insanı yobazlığa sürükleyen doğrudan bir faktör olması.
?
Yanlış konuya yazmışsınız.

Önceden güzeldi izliyordum ama son sezonlar hem güzel değil hem de çok abartılıyor. Abartılan çoğu şey kötü oluyor bence zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı