Misafir saçmalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nos NiTrOgEn

Centipat
Yer
Tokyo
Misafir geldiği zaman sinir krizi geçiyorum. Kan beynime sıçramışsa dönüyorum. Gitmesini bilmiyorlar. Yüzsüzler. Kovacağım en sonunda evimde misafir istemiyorum kardeşim ben. Her odaya girip her şeye burunlarını sokuyorlar. Ne yapacağım ben? Dışarı çıkayım desem nerede takılacağım? Edit: 5 disslike; misafirperver nineler.

Son düzenleme:
Starbucks varsa orada kahve al bir tane otur onlar gidene kadar sonra evdeki birisini arayıp gittimiler diye sor ben kardeşime soruyorum söylüyor eve ona göre gelirim.

Alma o zaman evine. 😇👍

Kapıya misafir almıyoruz yaz :D

Misafir geldiği zaman sinir krizi geçiyorum. Kan beynime sıçramışsa dönüyorum. Gitmesini bilmiyorlar. Yüzsüzler. Kovacağım en sonunda evimde misafir istemiyorum kardeşim ben. Her odaya girip her şeye burunlarını sokuyorlar. Ne yapacağım ben? Dışarı çıkayım desem nerede takılacağım?

Burunlarını sokuyorlarsa burunlarını kır.:DTürk insanı böyle kardeş. Meraklı melahat hepsi.:D

Starbucks varsa orada kahve al bir tane otur onlar gidene kadar sonra evdeki birisini arayıp gittimiler diye sor ben kardeşime soruyorum söylüyor eve ona göre gelirim.

Kapıya misafir almıyoruz yaz :D

Direkt kapıyı açmamak en basit çözüm aslında.🥰

Dosya Ekleri

• D50BAA9B-364A-427B-B27A-E7067586D8BD.png
    D50BAA9B-364A-427B-B27A-E7067586D8BD.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 130
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı