Suudi Arabistan GP tahminleriniz

Erdo2525

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Beylikdüzü
Daha fazla  
Herkese Merhabalar! Bildiğiniz ya da bilmediğiniz üzere bu hafta sonu F1 Suudi Arabistan'da! Yeni çağın tanıtımı için inanılmaz bir yarıştı. Ferrari'ler 1-2 yaptı. Çok iyi kapışmalar izledik. Bu yarışta çok fazla kapışma beklemiyorum çünkü pist biraz dar ve yarışmaya kapalı bir pist. Kim pole pozisyonuna geçer, kim kazanır, ilk 5 turda güvenlik aracını görür müyüz, liderlik için yine kapışma olur mu, genel olarak tahminleriniz neler?

Verstappen hem pol alıp hem de yarışı kazanacak gibime geliyor. Güvenlik aracı görmeme ihtimalimiz yok sanırım. Pist kaos oluşturma amaçlı inşa edilmiş gibi. Honda dayanıklılığı ve Leclerc'in cadde pisti sorunları izin verirse liderlik için kapışma da izleriz.

Geçen yarış gibi olacağını düşünüyorum. Tekrardan VER-LEC arasında sıkı bir kapışma olacaktır. Araçtaki sorunları halledebilirlerse Mercedes de katılır bu kapışmaya.

Mercedes motorlu araçlardan biraz daha iyi performans bekliyorum. Verstappen geçen sene atamadığı turdan sonra çok riske girmez, Ferrari pole pozisyonunu alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı