Suya girmiş iPhone 8 ile ne yapılır?

HUNTEx

Centipat
Daha fazla  
Benim elimde suya düşmüş iPhone 8 var 1 ay önce filan düştü dayım telefoncuya gitti bu yapılır mı dedi telefoncu bu yapılmaz dedi ben sadece bunu biliyorum. Ekranında çizik yok galiba bu telefon bir işe yarar mı?

Kk ölmüşttür o artık ama içindeki parçalar fazla islak degilse parçaları çıkarıp degistirip kullanabilirsin bakabiilirsin.

Kk ölmüşttür o artık ama içindeki parçalar fazla islak degilse parçaları çıkarıp degistirip kullanabilirsin bakabiilirsin.
Katılıyorum
hayır hocam telefon dayımdaydı telefon bozulduğunda götürmüş yapamayız demişler dayımda almış gelmiş
Bozulmuştur o zaman hocam, ama arkadaşın dediği gibi parçaları onarabilirsiniz değiştirerek

Hocam peki hangi parçalar değişecek telefoncuyamı baktırayım.
Telefona bakmadan bir şey diyemeyiz hocam. Anakart gittiyse başlı başına sıkıntı. Sarz soketi touch ID o bu falan artık daha da sıkıntı artar. Dediğim gibi işten çok iyi anlayan bir teknisyene gitmesi lazım.

Sen git cihazı ver sağlam bir yere. Önden 100 TL falan isterlerse de ver.(O kadar az kim ister inan bilmiyorum.) Sana ne olduğunu izah etsinler. Masrafı vessaire de sana gelirse yaptırıp kullanırsın. O telefon aşırı sağlam bir telefon. Hâlâ kamera olsun, duruş olsun güzel duruyor bana kalırsa.

Geri
Yukarı