Svchost.exe mikrofonumu kullanıyor

Yusuf1220

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar masaüstünde iken svchost.exe (Windows hizmetleri) benim sürekli olarak mikrofonumu kullanıyor. Bu normal mi acaba?

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-15_235553.png
    resim_2022-01-15_235553.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 80
Sadece merak ettim mikrofonumu neden kullanıyor ki.
Yani dediğim gibi, sen mikrofonu hangi uygulamada kullanıyorsun? Ben BlueStacks'te oyun oynarken mikrofon açıyorum, BlueStacks işlemini yürüten svchost.exe mikrofonumu kullanıyor. Sende de öyle bir durum vardır bence.

Yani dediğim gibi, sen mikrofonu hangi uygulamada kullanıyorsun? Ben BlueStacks'te oyun oynarken mikrofon açıyorum, BlueStacks işlemini yürüten svchost.exe mikrofonumu kullanıyor. Sende de öyle bir durum vardır bence.

Dostum hiçbir uygulama açmadan bilgisiyarı açtığım andan berli her zaman mikrofonumu kullanıyor.
Nereden baktınız ona? Bende bakacağım bende de öyle mi acaba?

Ayarlara girin gizliliğe tıklayın aşağıda mikrofon olacak ona tıklayın ve en alta inin uygulamaların en son ne zaman mikrofonunuzu kullandığını ve o anda herhangi bir uygulama mikrofonunuzu kullanıyorsa gösteriyor.

Dostum hiçbir uygulama açmadan bilgisiyarı açtığım andan berli her zaman mikrofonumu kullanıyor.

Ayarlara girin gizliliğe tıklayın aşağıda mikrofon olacak ona tıklayın ve en alta inin uygulamaların en son ne zaman mikrofonunuzu kullandığını ve o anda herhangi bir uygulama mikrofonunuzu kullanıyorsa gösteriyor.

Bende svchost diye bir şey mikrofonumu kullanmıyor.

Gizlilikte hangi uygulama mikrofon erişimi sağlıyorsa, onunla bağdaşmış olan svchost.exe kullanır mikrofonu. Onu demeye çalışıyorum bende. Ben CS:GO ve BlueStacks dışındaki her şeye mikrofon erişimimi kapattım. Gereksizleri sen de kapatabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı