Svchost ( System32 )'i Görev Yöneticisinden Kapatma

Anhera

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun süredir devam eden bilgisayarımda bir virüs vardı her yolu denedim ama bir şekilde çözüme ulaştıramadım. En sonunda system32 dosyası olan ' svchost ' isimli belgeyi görev yöneticisinden kapattım, sonrasında bilgisayarım bir anda kapandı ve daha açılmıyor, ne yapabilirim, yardıma ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Svchost aslında Windows işlemi ve Görev Yöneticisi'nde bir sürü işlemi olabilir. Tabii bir virüs onun ismini almış olabilir ancak direkt virüs demek doğru olmaz. Virüs şüphesi duyuyorsanız antivirüs ile tarama yapmalısınız. Normalde olacaksa Windows'a bir şey olması lazım, BIOS'a girebiliyor musunuz?

Svchost aslında Windows işlemi ve Görev Yöneticisi'nde bir sürü işlemi olabilir. Tabii bir virüs onun ismini almış olabilir ancak direkt virüs demek doğru olmaz. Virüs şüphesi duyuyorsanız antivirüs ile tarama yapmalısınız. Normalde olacaksa Windows'a bir şey olması lazım, BIOS'a girebiliyor musunuz?
BIOS'a girdim ön yüklemeye yapacaktım fakat kaydedilmiş yükleme gözükmüyor bilgisayarı formatlamayı düşünüyorum HDD'den bilgileri aldıktan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı