Çözüldü Sven CO-OP ile Half-Life: Opposing Force oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Evet oynayabilirsiniz Opposing Force'u satın almalısınız aldıktan sonra oyun dosyalarını yüklemeniz lazım bunun için steamde tutorial mevcuttu bulursam atacağım, Opposing Force'u arkadaşınla beraber bitirdikten sonra iade edebilirsin.

Opposing Force'u aldıktan sonra C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sven Co-op\svencoop bu klasör konumunda Install_OpFor_Support.bat bunu çalıştırmalısınız
Evet bütün Half-Life 1 serisini oynayabilirsiniz hatta Half-Life 2 serisini de yapmaya başlamışlar sven co-op için yani portlamaya başlamışlar geçende beta sürüm olarak da yayınlamışlar TR serveri var ismi neydi serverin hatırlayamadım IP'sini yazarım buraya yani sadece nova prospekt mi o bölümünü yayınlamışlar serverde.

Hocam o videoları atar mısınız bana ben baktım biraz ruşça videolar kaynaklar vs var oynamak istiyorum kız yardımcı olursanız sevinirim :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet oynayabilirsiniz Opposing Force'u satın almalısınız aldıktan sonra oyun dosyalarını yüklemeniz lazım bunun için steamde tutorial mevcuttu bulursam atacağım, Opposing Force'u arkadaşınla beraber bitirdikten sonra iade edebilirsin.

Opposing Force'u aldıktan sonra C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sven Co-op\svencoop bu klasör konumunda Install_OpFor_Support.bat bunu çalıştırmalısınız

Çözüm
Evet bütün Half-Life 1 serisini oynayabilirsiniz hatta Half-Life 2 serisini de yapmaya başlamışlar sven co-op için yani portlamaya başlamışlar geçende beta sürüm olarak da yayınlamışlar TR serveri var ismi neydi serverin hatırlayamadım IP'sini yazarım buraya yani sadece nova prospekt mi o bölümünü yayınlamışlar serverde.

Synergy var zaten HL2 için.

tamam hocam teşekkürler :)

Evet oynayabilirsiniz Opposing Force'u satın almalısınız aldıktan sonra oyun dosyalarını yüklemeniz lazım bunun için Steam'de tutorial mevcuttu bulursam atacağım, Opposing Force'u arkadaşınla beraber bitirdikten sonra iade edebilirsin.

Hocam peki bir şey soracağım bu konu hakkında çok soru sordum özür dilerim mesela şey örneğin oppossing Force oyununu korsan bir şekilde indirdik sonra bu dediklerinizi yaptım olma ihtimalı var mı?

Geri
Yukarı