Sven CO-OP oynanır mı?

Half-Life co-op, oynayan biriyim, çok eğlenceli bir oyun, isterseniz arkadaşınızla sadece iki kişi olarak değil, topluluk sunucularına girip troll yapabilir veya diğer insanlarla takım halinde oynayabilirsiniz.

Half-Life co-op, oynayan biriyim, çok eğlenceli bir oyun, isterseniz arkadaşınızla sadece iki kişi olarak değil, topluluk sunucularına girip troll yapabilir veya diğer insanlarla takım halinde oynayabilirsiniz.
Hocam oyunu indirdim de amaç ne? En çok oyuncusu olan sunucuya girdim.

Hocam oyunu indirdim de amaç ne? En çok oyuncusu olan sunucuya girdim.

Hocam oyunun amacı co-op bir şekilde topluca Half-Life oyunlarını (Blue Shift, orijinal Half-Life gibi) bitirmek, veya modlu bölümler bitirmek. Tamamen eğlence amaçlı bir oyun, ben bir gün oynarken biri dikkatimi çekti, hesabına girdim baktım, adamın sven co-op'da 2K saati vardı, oyunun bir kemik kitlesi var. Bu kitle aktif olarak oynuyor.

Hocam merhaba ben kız arkadaşım ile half-life'ı bitirdik ve oppossing force ve blue shift gibi eklentileri oynamak istiyoruz bana yardımcı olur musunuz araştırma yaptım biraz ama kaynaklar hep rusça ingilizce falan olsa çok iyi anlarım ama rusça vs diller var bi yardımcı olursanız çok sevinirim bu konu hakkında :)

Yeni konular

Geri
Yukarı