Swich Lite alınır mı?

isimsizjoker

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1, 2 sorum var ilk önce swich Lite oyunlarının içinde GTA 5 var mı ve hangi oyunları oynamalıyım drift probleni var mı? İlk önce OLED alın demeyin. Çıkınca oledide alacağım şu anlık kendime Lite kardeşimede OLED almayı düşünüyorum. OLED ve normal swich farkları nelerdir? Oynamak istediğim oyunlardan MC ve fort var öneri oyunlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadari ile donanımsal değişiklik olarak sadece OLED ekran farkı var ve oyun olarak The Legend of Zelda: Breath of the Wild önerimdir.

Not: GTA 5 büyük ihtimal olmayabilir.

OLED ekranlı modelin ekranı daha büyük, ekranı yaslama desteği daha geniş ve Dock'unda dahili bir Ethernet portu bulunmakta. Switch GTA 5'i kaldıracak güçte bir cihaz değil. Evet drift problemine raslama ihtimaliniz mevcut ama Switch'te Lite modele göre onarılması daha kolay diye biliyorum. Oyun önerisi olarak super mario Odyssey, breath of the wild, smash bros Ultimate ve fire emblem three houses önerimdir. Eğer oynamadıysanız elde hollow Knight oynamak çok keyifli.

Nintendo oyunlarını seviyorsanız alın. Başka bir dünyada gibi oluyorsunuz. Japon exclusive oyunlarının tadı bir başka :) PC oyunları için alma fikrine kapılmayın. Bazı oyunlar entegre ediliyor ama performansları çok kötü. Mesela Saints Row 3.

Nintendo oyunları bana göre kalitesizler. Hele son zamanlarda çıkanlar mobil oyunlardan hallice oyunlar. Bildiğin bedava mobil oyunu 40 dolardan satıyorlar. Zelda falan eh işte dedirtiyor ama onun dışında gereksiz pahalı ve kalitesiz oyunlardır. Zelda için cihaz alınmaz ki zelda'nın zibilyon tane benzeri oyunu varken. Tabi bu benim görüşüm. Switch ise gereksiz pahalı ve saçma bir cihaz. Düşüğünde düşüğü grafik ayarlarında 30 fps oynamak ve bunun için 5 bin lira civarı para vermek. Ve ayrıca cihaz güçsüz olduğundan yapımcılar oyun çıkartmaya uğraşmak istemiyor bu yüzden kaliteli GTA gibi büyük 3A oyunlar gelmiyor. Bu sebepler benim gözümde konsolu saçma ve gereksiz olarak görmeme neden oluyor.2.el ps4 almak daha mantıklı

Nintendo oyunları bana göre kalitesizler. Hele son zamanlarda çıkanlar mobil oyunlardan hallice oyunlar. Bildiğin bedava mobil oyunu 40 dolardan satıyorlar. Zelda falan eh işte dedirtiyor ama onun dışında gereksiz pahalı ve kalitesiz oyunlardır. Zelda için cihaz alınmaz ki Zelda'nın zibilyon tane benzeri oyunu varken. Tabi bu benim görüşüm. Switch ise gereksiz pahalı ve saçma bir cihaz. Düşüğünde düşüğü grafik ayarlarında 30 FPS oynamak ve bunun için 5 bin lira civarı para vermek. Ve ayrıca cihaz güçsüz olduğundan yapımcılar oyun çıkartmaya uğraşmak istemiyor bu yüzden kaliteli GTA gibi büyük 3A oyunlar gelmiyor. Bu sebepler benim gözümde konsolu saçma ve gereksiz olarak görmeme neden oluyor.2.el PS4 almak daha mantıklı.

Direk desene ben Nintendo (hater) iyim.

Nintendo oyunları bana göre kalitesizler. Hele son zamanlarda çıkanlar mobil oyunlardan hallice oyunlar. Bildiğin bedava mobil oyunu 40 dolardan satıyorlar. Zelda falan eh işte dedirtiyor ama onun dışında gereksiz pahalı ve kalitesiz oyunlardır. Zelda için cihaz alınmaz ki zelda'nın zibilyon tane benzeri oyunu varken. Tabi bu benim görüşüm. Switch ise gereksiz pahalı ve saçma bir cihaz. Düşüğünde düşüğü grafik ayarlarında 30 fps oynamak ve bunun için 5 bin lira civarı para vermek. Ve ayrıca cihaz güçsüz olduğundan yapımcılar oyun çıkartmaya uğraşmak istemiyor bu yüzden kaliteli GTA gibi büyük 3A oyunlar gelmiyor. Bu sebepler benim gözümde konsolu saçma ve gereksiz olarak görmeme neden oluyor.2.el ps4 almak daha mantıklı
Tamamen katılıyorum. Switch'i alalı 2 yıl oluyor galiba toplam 20-30 saat falan oynamışımdır.
Zelda'yı bilgisayarda yüksek çözünürlük ve grafiklerle oynayabiliyorsunuz. Switchde ise düşük çözünürlük ve düşük fps ile oynuyorsunuz midem bulandığından 2 saat bile dayanamadım. Pokemon Sword'u aldım o da ayrı bir çöptü. Animal Crossing sürekli aynı şeyleri yaptığınız monoton ve sıkıcı bir oyun.
Nintendo oyunlarını seviyorsanız da alınmaz bana kalırsa emulasyonu baya iyi durumda şuan Switch'in kendisinden daha fazla zevk veriyor.

Tamamen katılıyorum. Switch'i alalı 2 yıl oluyor galiba toplam 20-30 saat falan oynamışımdır.
Zelda'yı bilgisayarda yüksek çözünürlük ve grafiklerle oynayabiliyorsunuz. Switch'de ise düşük çözünürlük ve düşük FPS ile oynuyorsunuz midem bulandığından 2 saat bile dayanamadım. Pokemon Sword'u aldım o da ayrı bir çöptü. Animal crossing sürekli aynı şeyleri yaptığınız monoton ve sıkıcı bir oyun.
Nintendo oyunlarını seviyorsanız da alınmaz bana kalırsa emulasyonu bayağı iyi durumda şu an Switch'in kendisinden daha fazla zevk veriyor.

Evet cidden emulatör Switch'e bin basar ama.
Bu konsol otobüste falan oynamalık Witcher 3, Doom gibi oyunlar var yolda kesip biçiyon.
Enis abinin bunun hakkında bir sürü videosu var ama ben şahsen alırım konsolu mario oyunlarını seviyorum.

Evet cidden emulatör Switch'e bin basar ama.
Bu konsol otobüste falan oynamalık Witcher 3, Doom gibi oyunlar var yolda kesip biçiyon.
Enis abinin bunun hakkında bir sürü videosu var ama ben şahsen alırım konsolu mario oyunlarını seviyorum
Bahsettiğin oyunlar sadece otobüste giderken oynayarak bitirebileceğin şeyler değiller. Eve geldiğinde switch üzerinden oynamazsın elinde bilgisayar varken.
Direk desene ben Nintendo (hater) iyim.
Bir şeyi eleştirmek hater'lık olmuyor şunu kabullenseniz ya. Twitch kullanıcıları gibisiniz. Bir yayıncı mı eleştirdin ? Tebrikler artık o kişinin haterısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı